Σπύρος Πώρος: «Δεν είναι πρέπον αυτό που έκαναν στο GNTM»

17:18 - 19/07/2021

Ο Σπύρος Πώρος κάθισε στον καναπέ του Καλοκαίρι#not κι απάντησε για το αν θα πήγαινε κριτής στο GNTM αλλά και […] The post Σπύρος Πώρος: «Δεν είναι πρέπον αυτό που έκαναν στο GNTM» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Πώρος: «Δεν μου άρεσε καθόλου αυτό που έγινε στο GNTM» (βίντεο)

Ο Σπύρος Πώρος ήταν καλεσμένος στο Καλοκαίρι #not κι αναφέρθηκε ανάμεσα σε άλλα στο GNTM και στην φωτογράφιση που δεν του άρεσε. «Δεν μου έχει γίνει πρόταση για το GNTM. Αν υπήρχαν οι κατάλληλες προϋποθέσεις, δεν έχω κανένα πρόβλημα. Ανάλογα με τις προϋποθέσεις θα έλεγα στην κόρη μου να πάει ή όχι. Εγώ είπα πέρυσι […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Χρήστος Λούλης: «Eίχα αφοσιωθεί τόσο πολύ στο θέατρο και στη σχολή που δεν μιλούσα ούτε με τους γονείς μου»

Όθωνας Μεταξάς: «Δεν με φαντάζομαι στη θάλασσα των γαρυφάλλων, να με ραίνουν και να πνίγομαι από τα δισκάκια»

Στέφανος Κορκολής: «Αφού έκανα την πρώτη επέμβαση και τις πρώτες χημειοθεραπείες, πέταξα οτιδήποτε τοξικό»

Ο Θοδωρής Κατσαφάδος σε δριμύ κατηγορώ για τον Μάρτυρα Κατηγορίας: «Παίζω ενώ ξέρω ότι δεν με θέλουν, το ζω πρώτη φορά»

Μάνος Ιωάννου: «Πού είναι το metoo αυτή τη στιγμή; Ήταν μοδάτο πολύ τότε, σταυρώσαμε Λιγνάδη – Φιλιππίδη και καθάρισε το θέατρο;»

Χώρισε η Ελισάβετ Σπανού: «Η εγκυμοσύνη συνέπεσε με την απόφαση να μην είμαστε μαζί»