Κωνσταντίνου και Ελένης: Πρωταγωνιστής της σειράς στη Φάρμα 2 του ANT1

19:04 - 20/07/2021

Τη σεζόν που μας πέρασε, η Φάρμα, έκανε το μεγάλο της comeback μέσα από τη συχνότητα To άρθρο Κωνσταντίνου και Ελένης: Πρωταγωνιστής της σειράς στη Φάρμα 2 του ANT1 δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνου και Ελένης: Μεγάλη επιστροφή – Πρωταγωνιστής της σειράς στη Φάρμα 2

Τη σεζόν που μας πέρασε, η Φάρμα, έκανε το μεγάλο της comeback μέσα από τη συχνότητα του ANT1. Ο Σάκης Τανιμανίδης, σε ρόλο παρουσιαστή, ανέλαβε τα πάντα για τη ροή και τα αγωνίσματα του παιχνιδιού, με τους celebrities συμμετέχοντες και μη, να έρχονται συχνά σε αντιπαράθεση μεταξύ τους. Μεγάλος νικητής αναδείχθηκε ο Κώστας Γκρέκας, ο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ηθοποιός του «Κωνσταντίνου και Ελένης» άλλαξε καριέρα και λέει «ναι» στη «Φάρμα» του ΑΝΤ1

Το «Κωνσταντίνου και Ελένης» μπορεί να έχει τελειώσει πάνω 20 χρόνια, οι συνεχείς επαναλήψεις όμως χωρίς διακοπή έχουν δημιουργήσει την εντύπωση στο τηλεοπτικό πως όλο το cast συνεχίζει να βρίσκεται επαγγελματικά στον χώρο της υποκριτικής, κάτι το οποίο δεν ισχύει. Ένας από τους 6 βασικούς πρωταγωνιστές, ο Στέργιος Νένες, έγινε ευρύτερα γνωστός και αγαπήθηκε ως […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Βάσω Γουλιελμάκη για την κόρη της: «Μου σχολίασε ότι είμαι η πιο ταλαντούχα μαμά του κόσμου, με ανέβασε στα ουράνια»

Ιωάννα Μαλέσκου: «Δεν έχω να πω κάτι γι’ αυτά που λέει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, γενικώς δε με επηρεάζει τίποτα»

Ελίνα Ακριτίδου: Ο γιος της ενηλικιώθηκε – Η τρυφερή ανάρτηση για τον 18χρονο Νικόλα

Πάολα: Απαντά πρώτη φορά για τα επικριτικά σχόλια μετά τις εμφανίσεις της κόρης της στα νυχτερινά κέντρα όπου τραγουδούσε

Βασιλιάς Κάρολος: Τι είπε στο πρώτο διάγγελμα μετά την αποκάλυψη ότι η Κέιτ Μίντλετον έχει καρκίνο

Zendaya: Τρεις πράσινες σκιές για να αντιγράψει το απίθανο eye make up look της