Κώστας Κρομμύδας κατά Πέτρου Φιλιππίδη: «Νόμιζε ότι θα έφευγε διακοπές, τι περίμενε να του πουν;»

08:58 - 29/07/2021

Για την προφυλάκιση του Πέτρου Φιλιππίδη μίλησε ο Κώστας Κρομμύδας στην εκπομπή “Κοινωνία ώρα Mega. Ο γνωστός ηθοποιός αναφέρθηκε επίσης […] The post Κώστας Κρομμύδας κατά Πέτρου Φιλιππίδη: «Νόμιζε ότι θα έφευγε διακοπές, τι περίμενε να του πουν;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χείμαρρος ο Κώστας Κρομμύδας: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης νόμιζε ότι θα έφευγε διακοπές»

Όσα είπε ο ηθοποιός και συγγραφέας Κώστας Κρομμύδας στην Κοινωνία Ώρα MEGA! Στην πρωινή ενημερωτική εκπομπή του MEGA μίλησε, την Πέμπτης, ο Κώστας Κρομμύδας για την προφυλάκιση του Πέτρου Φιλιππίδη. Παράλληλα, αναφέρθηκε και στον Δημήτρη Λιγνάδη, τονίζοντας πως δεν μπορούν να χαρακτηριστούν όλοι οι ηθοποιοί “τέρατα” λόγω των δύο συγκεκριμένων ανθρώπων. «Δεν νομίζω ότι θα ... Περισσότερα To άρθρο Χείμαρρος ο Κώστας Κρομμύδας: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης νόμιζε ότι θα έφευγε διακοπές» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κώστας Κρομμύδας κατά Φιλιππίδη: «Νόμιζε ότι θα έφευγε διακοπές, τι περίμενε να του πουν;»

Για την προφυλάκιση του Πέτρου Φιλιππίδη μίλησε ο Κώστας Κρομμύδας στην εκπομπή “Κοινωνία ώρα Mega. Ο ηθοποιός αναφέρθηκε επίσης και στον Δημήτρη Λιγνάδη, τονίζοντας χαρακτηριστικά πως δεν μπορούν να χαρακτηριστούν όλοι οι ηθοποιοί “τέρατα” λόγω των δύο συγκεκριμένων ανθρώπων. «Δεν νομίζω ότι θα περίμενε κανείς αυτή την εξέλιξη. Και ο πιο ευφάνταστος σεναριογράφος αν έγραφε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κρομμύδας για Φιλιππίδη: “Νόμιζε ότι θα έφευγε διακοπές, τι περίμενε να του πουν;”

Την προφυλάκιση του Πέτρου Φιλιππίδη, ο οποίος κατηγορείται για έναν βιασμό και δύο απόπειρες, σχολίασε στην To άρθρο Κρομμύδας για Φιλιππίδη: “Νόμιζε ότι θα έφευγε διακοπές, τι περίμενε να του πουν;” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Το ξέσπασμα του Κώστα Κρομμύδα κατά του Πέτρου Φιλιππίδη – “Νόμιζε ότι θα έφευγε για διακοπές;” (βίντεο)

Την προφυλάκιση του Πέτρου Φιλιππίδη, ο οποίος κατηγορείται για έναν βιασμό και δύο απόπειρες, σχολίασε ο ηθοποιός και συγγραφέας, Κώστας Κρομμύδας μιλώντας στην «Κοινωνία Ώρα MEGA». «Δεν νομίζω ότι θα περίμενε κανείς αυτή την εξέλιξη. Ούτε ο πιο ευφάνταστος σεναριογράφος θα έγραφε ότι διευθυντής του Εθνικού Θεάτρου (σ.σ. Δημήτρης Λιγνάδης) και ένας ηθοποιός όπως ο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Κώστας Κρομμύδας κατά Πέτρου Φιλιππίδη: «Νόμιζε ότι θα έφευγε διακοπές, τι περίμενε να του πουν;» (video)

Δείτε όλα όσα είπε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»