Κατερίνα Θεοχάρη: Η “Γαρυφαλλιά” από το “Παρά Πέντε” ποζάρει με μαγιό και είναι στα καλύτερά της

23:58 - 21/08/2021

Μπορεί να έχουν περάσει πάνω από δεκαπέντε χρόνια, από την πρώτη προβολή της σειράς, Παρά Πέντε, To άρθρο Κατερίνα Θεοχάρη: Η “Γαρυφαλλιά” από το “Παρά Πέντε” ποζάρει με μαγιό και είναι στα καλύτερά της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Θεοχάρη: Η «κοντή» του Παρά Πέντε εντυπωσιάζει με τις αναλογίες της (ΦΩΤΟ)

Η Κατερίνα Θεοχάρη μοιράζεται συχνά φωτογραφίες με τους διαδικτυακούς της φίλου μέσα παό τον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram. Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram. Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Katerinatheochari (@kathrintheo) Μάλιστα, όπως θα διαπιστώσετε και εσείς, η ίδια εντυπωσιάζει με την σιλουέτα της. Δείτε παρακάτω φωτογραφίες της: Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Η “κοντή” του Παρά Πέντε ποζάρει με μαγιό και κόβει την ανάσα

Η Κατερίνα Θεοχάρη που έγινε ευρέως γνωστή μέσα από τον ρόλο της ως η “κοντή” στη δημοφιλή σειρά “Παρα Πέντε”, είναι λάτρης των social media και συχνά μοιράζεται στιγμιότυπα της καθημερινότητάς της στο Instagram. Αυτήν την περίοδο η ηθοποιός απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της διακοπές, τον ήλιο και τη θάλασσα. Μάλιστα δημοσίευσε μία φωτογραφία της με […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»