Στέλλα Μιζεράκη: Το δυστύχημα του Mad Clip ξύπνησε μνήμες για τον Πάνο Ζάρλα – Η συγκλονιστική της ανάρτηση

18:44 - 03/09/2021

Ο Mad Clip “έσβησε” στην άσφαλτο τα ξημερώματα της Πέμπτης 2/8, συγκλονίζοντας το Πανελλήνιο και βυθίζοντας To άρθρο Στέλλα Μιζεράκη: Το δυστύχημα του Mad Clip ξύπνησε μνήμες για τον Πάνο Ζάρλα – Η συγκλονιστική της ανάρτηση δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στέλλα Μιζεράκη: Ο θάνατος του Mad Clip της ξύπνησε μνήμες από το χαμό του Πάνου Ζάρλα

Άσχημές μνήμες ξύπνησε στην Στέλλα Μιζεράκη το τροχαίο που είχε ο Mad Clip στη Βουλιαγμένη τα ξημερώματα της Πέμπτης. Η νικήτρια του Power of Love... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Στέλλα Μιζεράκη: Ο θάνατος του Mad Clip της ξύπνησε μνήμες από το χαμό του Πάνου Ζάρλα

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»