Επίθεση με Βιτριόλι: Συγκλονίζει η Ιωάννα λίγο πριν την κρίσιμη δίκη

12:56 - 11/09/2021

Συγκλονίζει σε νέες τις δηλώσεις η Ιωάννα Παλιοσπύρου που έπεσε θύμα επίθεσης με βιτριόλι. Νέα φωτογραφικά ντοκουμέντα από την δράση της κατηγορούμενης. Κώστας Παπαδόπουλος για το sportime.gr. - sportime.gr - Αθλητικό portal με όλα τα τελευταία αθλητικά νέα, ειδήσεις για όλα τα σπορ από την Ελλάδα και τον κόσμο

Διαβάστε Περισσότερα στο sportime.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Επίθεση με βιτριόλι: Τι δήλωσε η Ιώαννα Παλιοσπύρου λίγες ημέρες πριν τη δίκη (vid)

Η Ιωάννα Παλιοσπύρου με δήλωση της λίγο πριν την δίκη της υπόθεσης που συγκλόνισε την κοινή γνώμη, επιθυμεί την παραδειγματική τιμωρία της γυναίκας που της επιτέθηκε με βιτριόλι «Η απόφασή μου να βρεθώ στο δικαστήριο αντιμέτωπη με τη γυναίκα που με κατέστρεψε για εμένα είναι μονόδρομος. Θέλω να αντικρίσει την καταστροφή που έχουν επιφέρει οι πράξεις […] The post Επίθεση με βιτριόλι: Τι δήλωσε η Ιώαννα Παλιοσπύρου λίγες ημέρες πριν τη δίκη (vid) appeared first on Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ sportime.gr

Στο πλευρό του Δημήτρη Παπανώτα η Κατερίνα Καινούργιου: Λάθος η τοποθέτηση Πανόπουλου

Ο διαβασμένος Αλμέιδα και ο κορυφαίος Αραούχο

Survivor 25/4 spoiler: Ποια ομάδα έχει προβάδισμα για το έπαθλο – ταξίδι στη Νέα Υόρκη!

Ο Αλμέιδα έκανε αυτό που ξέρει! Έριξε τους τόνους

e-Sportime (25/4): Κατέβασε την ηλεκτρονική εφημερίδα – Έρχεται το 14ο πρωτάθλημα!

Ολυμπιακός σε… mode F-4, έκανε το break στη Βαρκελώνη και πλέον η πρόκριση θα κριθεί στο ΣΕΦ! (vid)