Ο Τάσος Ιορδανίδης για τις καταγγελίες – «Ο ένας ήταν μέντοράς μου και ο άλλος κουμπάρος μου»

10:50 - 13/09/2021

Στην κάμερα του MEGA Καλημέρα και τον Κώστα Τσουρό μίλησε ο Τάσος Ιορδανίδης, παραχωρώντας μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης. […] The post Ο Τάσος Ιορδανίδης για τις καταγγελίες – «Ο ένας ήταν μέντοράς μου και ο άλλος κουμπάρος μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Τάσος Ιορδανίδης για καταγγελίες: Ο ένας ήταν μέντοράς μου και ο άλλος κουμπάρος μου (Βίντεο)

Με κάποιους είχα προσωπικές σχέσεις. - Από τους τρεις που έχουν ακουστεί ο ένας ήταν μέντορας μου και ο άλλος κουμπάρος μου», είπε ο Τάσος Ιορδανίδης.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ο Τάσος Ιορδανίδης για τις καταγγελίες – «Ο ένας ήταν μέντοράς μου και ο άλλος κουμπάρος μου»

«Ήμουν στην Γαλλική Φιλολογία και την εγκατέλειψα για να δώσω εξετάσεις στο Εθνικό Θέατρο, που τελικά πέρασα. Το θέατρο είναι η σύζυγος και η τηλεόραση η ερωμένη. Ένιωσα ασφαλής με τον Ανδρέα Γεωργίου, την Βάνα Δημητρίου και τον Κούλη Νικολάου», είπε αρχικά ο Τάσος Ιορδανίδης. Ο Τάσος Ιορδανίδης συνέχισε: «Μου έχει τύχει να είμαι σε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ιορδανίδης για καταγγελίες στο θέατρο: Ο ένας ήταν μέντοράς μου και ο άλλος κουμπάρος μου

"Τους κακότροπους σκηνοθέτες τους ξέραμε. Οι αποκαλύψεις για το θέατρο μας έχουν ταρακουνήσει", είπε ο Τάσος Ιορδανίδης.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Ο Ιορδανίδης μετά τις καταγγελίες για τις σχέσεις με τον κουμπάρο του… Πέτρο Φιλιππίδη

Ο Τάσος Ιορδανίδης σε συνέντευξή του μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στις καταγγελίες στον καλλιτεχνικό χώρο. Ο Πέτρος Φιλιππίδης είναι κουμπάρος του καθώς τους πάντρεψε με τη... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Ο Ιορδανίδης μετά τις καταγγελίες για τις σχέσεις με τον κουμπάρο του… Πέτρο Φιλιππίδη

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»