Ρίκα Διαλυνά: Εγκαταλείπει την Αθήνα - Μετακομίζει στην Κρήτη

21:06 - 15/09/2021

Η Ρίκα Διαλυνά ανακοίνωσε ότι θα ζήσει μόνιμα στην Κρήτη.Η Ρίκα Διαλυνά μίλησε στη κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» και παραχώρησε μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης. Η γνωστή ηθοποιός είπε πως φεύγει από την Αθήνα, αποκάλυψε ένα περιστατικό με τον Μάρλον Μπράντο, ενώ αναφέρθηκε στη σχέση που είχε με τον Λάμπρο Κωνσταντάρα. «Μετακομίζω μόνιμα στην Κρήτη και μου αρέσει πολύ αυτό. Η καραντίνα δεν με πείραξε καθόλου, μου άρεσε πάρα πολύ, είχα πολλά ενδιαφέροντα να κάνω. Μετά την απώλεια του συζύγου μου έπεσα για ένα χρόνο σε βαθιά κατάθλιψη», είπε χαρακτηριστικά. Παράλληλα, δήλωσε ότι «δεν πίστευα ποτέ ότι ήμουν όμορφη. Ένας θείος μου έστειλε τη συμμετοχή στα καλλιστεία και οι γονείς μου έγιναν έξ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά