Μαρία Ιωαννίδου: «Κακώς για εμένα είναι στη φυλακή ο Πέτρος Φιλιππίδης»

17:06 - 18/09/2021

Η Μαρία Ιωανίδου μίλησε στην εκπομπή «Super Κατερίνα», για τον Πέτρο Φιλιππίδη. «Με πονάει αυτό που έγινε με τον Πέτρο Φιλιππίδη. Κακώς είναι για εμένα στη φυλακή. Είχα συνεργασία με τον Πέτρο, πήγε να φλερτάρει, είδε ότι δεν έγινε και έφυγε. Γίναμε φίλοι και συνεργάτες και με την γυναίκα του την Ελπίδα», ανέφερε στην κάμερα […] The post Μαρία Ιωαννίδου: «Κακώς για εμένα είναι στη φυλακή ο Πέτρος Φιλιππίδης» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newside.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Ιωαννίδου: Ο Φιλιππίδης κακώς είναι στη φυλακή για εμένα

 Η Μαρία Ιωαννίδου δεν παρέλειψε να εκφράσει για άλλη μία φορά την υποστήριξή της στον Πέτρο Φιλιππίδη.  Για άλλη μία φορά την υποστήριξή της στον Πέτρο Φιλιππίδη εξέφρασε η Μαρία Ιωαννίδου.  Η ηθοποιός που έχει απασχολήσει ξανά στο παρελθόν την κοινή γνώμη με τις δηλώσεις της επί του θέματος, μίλησε αυτή την φορά στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε για άλλη μία φορά στον καλό της φίλο. «Με πονάει ότι έγινε όλο αυτό με τον Πέτρο Φιλιππίδη. Κακώς είναι στην φυλακή για εμένα. Όταν πήγε να με φλερτάρει εμένα, είδε ότι δεν έκατσε κι έφυγε. Γίναμε φίλοι και συνεργάτες και με την γυναίκα του, την Ελπίδα», ανέφερε χαρακτηριστικά. Στην συνέχεια, η ηθοποιός αναφέρθη

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newside.gr

Έπος στην Καλαμάτα: Άντρας βγήκε στους δρόμους σαν Σαουδάραβας με κελεμπία λόγω της αφρικανικής σκόνης

Φροντίδα ποδιών πριν το καλοκαίρι:Πως θα τα περιποιηθείς σωστά για να φορέσεις τα αγαπημένα σου σανδάλια!

“Τι ντύθηκε;” Κράξιμο στην Ελίζαμπεθ Ελέτσι,πως βγήκε στη Βουλιαγμένη με τον Νεκτάριο και έγινε θέαμα

Τον ξεμπρόστιασε η Κατερίνα Καινούργιου: “Για ποιο λόγο μου στέλνει μηνύματα ο Γιώργος Λιάγκας;”

Και ξαφνικά όλα τα κορίτσια της μόδας διακοσμούν το σπίτι τους με 5 χρώματα – Το κάνουν να μοιάζει ακριβό

Εμμηνόπαυση: Το βότανο που ανακουφίζει από τις εξάψεις – Ρίχνει σάκχαρο και χοληστερόλη