Η Αμάλ Αλαμουντίν δεν έχει δει ποτέ τον Τζορτζ Κλούνεϊ ως Μπάτμαν – «Θέλω να με σέβεται»

02:16 - 08/10/2021

Η Αμάλ Αλαμουντίν δεν έχει δει ποτέ την ταινία Μπάτμαν και Ρόμπιν, με πρωταγωνιστή τον σύζυγό της Τζορτζ Κλούνεϊ. Ήταν ο σταρ του Χόλιγουντ αυτός που δεν ήθελε η γυναίκα του να παρακολουθήσει εκείνο το φιλμ. Τόσο άσχημα νιώθει για το πώς έπαιξε το ρόλο του. «Υπάρχουν κάποιες ταινίες όπου λέω απλώς: «Θέλω η γυναίκα μου να έχει σεβασμό για μένα», είπε ο Κλούνεϊ στο Variety. Για εκείνη την ταινία, ο 60χρονος έλαβε την κριτική ως ο χειρότερος Μπάτμαν στην ιστορία του κινηματογράφου. Ακριβώς για αυτόν τον λόγο ο Τζορτζ δεν θα είναι παρών μαζί με τους συναδέλφους του Μπεν Άφλεκ και Μάικλ Κίτον στην επερχόμενη ταινία The Flash. «Δεν μου το ζήτησαν. Όταν καταστρέφεις ένα franchise, με τον τρόπο π

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα