Τζώρτζογλου: «Δεν τελείωσε το παιχνίδι επειδή είμαι 56 χρονών, έχω πάντα όμορφη ερωτική διάθεση»

09:08 - 17/10/2021

Τζώρτζογλου: «Δεν τελείωσε το παιχνίδι επειδή είμαι 56 χρονών, έχω πάντα όμορφη ερωτική διάθεση» Ερωτευμένοι όσο ποτέ μετά από 4 χρόνια είναι ο Στράτος Τζώρτζογλου και η σύζυγός του Σοφία Μαριόλα. «Ακόμα τον μαθαίνω, δεν τον ξέρω τέλεια, δεν μου φτάνει το 24ωρο με αυτό τον άνδρα», είπε η Σοφία στην κάμερα του Mega. «Παιδιά, […]

Διαβάστε Περισσότερα στο diaforetiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στράτος Τζώρτζογλου: Δεν τελείωσε το παιχνίδι επειδή είμαι 56 ετών, το Σοφάκι με βοηθάει να κρατάω ψηλά

Στράτος Τζώρτζογλου και Σοφία Μαριόλα είναι πιο ερωτευμένοι από ποτέ, παρά το γεγονός ότι είναι μαζί τέσσερα χρόνια. Μάλιστα, όπως υπογράμμισε η Σοφία Μαριόλα για... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Στράτος Τζώρτζογλου: Δεν τελείωσε το παιχνίδι επειδή είμαι 56 ετών, το Σοφάκι με βοηθάει να κρατάω ψηλά

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ diaforetiko.gr

Παναγιώτης Πετράκης: «Πιστεύω πολύ στον Χριστό κι εκεί εναποθέτω όλες μου τις ελπίδες»

Ο άντρας μου, μου κάνει παρατήρηση αν μια μέρα δεν βαφτώ. Τί να κάνω;

Γιος Παναγιώτη Φασούλα – Κέρδισε τον καρκίνο, έκλεισε τα 22, και είναι ολόιδιος ο μπαμπάς του

Πουλάνε σαν τρελά: Ανάρπαστα έγιναν τα πλαστικά καλαμάκια σε πανηγύρι

Έξαλλη η Μαρία Ιωαννίδου με την Google : «Μου προσθέτει 15 χρόνια. Εγώ νομίζω ότι μικροδείχνω, τουλάχιστον 10 χρόνια κάτω»

H Ιωάννα είναι 26 χρονών και είναι η νέα δασκάλα των Αρκιών που διδάσκει στον μοναδικό μαθητή