Νότης Χριστοδούλου: «Το Fame Story μου άλλαξε τη ζωή μέσα σε μία νύχτα» (βίντεο)

15:00 - 19/10/2021

Ο Νότης Χριστοδούλου, κατά τη διάρκεια τηλεοπτικής του συνέντευξης, μίλησε για την εμπειρία του Fame Story αλλά και τη στροφή που πήρε η καριέρα του. «Όλοι στο Fame Story ξύπναγαν 8 το πρωί κι εγώ στις 3 το μεσημέρι, γιατί ήξερα τι να κάνω στο επεισόδιο για να παίξει. Από σκηνογράφος έγινα τραγουδιστής. Δεν ήξερα τίποτα από τραγούδι, ήξερα πως να λανσάρω τον Νότη. Είχα ανάγκη την επιβεβαίωση, γι’ αυτό κέρδισα. Την πρώτη φορά που πήγα στα νυχτερινά κέντρα τραγουδούσα κιόλας», είπε αρχικά ο Νότης Χριστοδούλου. Ο Νότης Χριστοδούλου ασχολήθηκε 1,5 χρόνο με το τραγούδι. Δεν περνούσε καλά, καθώς υπήρχαν πολλές αρνητικές κριτικές.  Ο τραγουδιστής βρέθηκε στη Νέα Υόρκη, ενώ έκανε και ένα ντουέτο με τον

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νότης Χριστοδούλου: "Το Fame Story μου άλλαξε τη ζωή μέσα σε μία νύχτα"

"Από σκηνογράφος έγινα τραγουδιστής"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις