Ιωάννα Λίλη: «Με ενόχλησε που το έκανα αυτό στο GNTM, ήταν για τα νούμερα τηλεθέασης»

01:50 - 21/10/2021

Η Ιωάννα Λίλη ήταν καλεσμένη στο The 2night Show και μίλησε για το αν παρακολουθεί το GNTM αλλά και τι […] The post Ιωάννα Λίλη: «Με ενόχλησε που το έκανα αυτό στο GNTM, ήταν για τα νούμερα τηλεθέασης» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννα Λίλη: Κάποιες δοκιμασίες στο GNTM με έχουν χαλάσει, ήταν πιο πολύ για τα νούμερα της τηλεθέασης

Στο πλατό της εκπομπής The 2night Show και καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου ήταν η Ιωάννα Λίλη, η οποία μεταξύ άλλων μίλησε για το αν παρακολουθεί το GNTM, αλλά και τι δεν της αρέσει στο ριάλιτι μοντέλων. «Λόγω ίσως επαγγελματικής διαστροφής, βλέπω τηλεόραση. Είμαι λίγο τηλεορασάκιας. Τα βλέπω όλα τα προγράμματα, Κάποιες φορές με χαλάει αυτό που βλέπω ως πρόγραμμα. Μου αρέσουν κάποιοι κριτές και κάποιοι άλλοι όχι. Δεν θα σου πω ονομαστικά. Κάποιους συμπαθώ και κάποιους όχι. Η Βίκυ Καγιά νομίζω ότι το έχει χτίσει το συγκεκριμένο πρόγραμμα. Η Ισμήνη Παπαβλασοπούλου προσπαθεί, έχει δείξει καλές προθέσεις να δώσει κάτι παραπάνω κι είναι ακόμα καινούρια, δεν έχει παιδευτεί σε άλλο πρόγραμμα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Έρωτας Φυγάς: Ο Κοντογιάννης αποκαλύπτει στον Ιάσονα τον φονιά του Μάρκου

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»