Θοδωρής Φέρρης: Έχω τραγουδήσει για 2 άτομα

09:26 - 21/10/2021

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου φιλοξένησε τον Θοδωρή Φέρρη στο «The 2Night Show» και θέλησε να μάθει ποιο είναι το πιο παράξενο μέρος που έχει τραγουδήσει.Ξεκινώντας την κουβέντα τους στο χθεσινό «The 2Night Show», ο Γρηγόρης Αρναούτογλου αναφέρθηκε στις εμφανίσεις του Θοδωρή Φέρρη σε γνωστό νυχτερινό κέντρο και στη συνεργασία του με την Ματίνα Ζάρα η οποία χώρισε, παραμονές του γάμου της με τον Λάμπρο Χούτο. Σχολιάζοντας το θέμα, ο Θοδωρής Φέρρης παρατήρησε: «Με παίρνουν τηλέφωνο και μου λένε “μπορείτε να τραγουδήστε στον γάμο μας τον Αύγουστο του ’23”. Τους λέω “να τραγουδήσω αλλά είναι λίγο μακριά, μπορεί να συμβεί κάτι, να χωρίσετε”». Και συνέχισε με το πιο περίεργο μέρος στο οποίο έχει τραγουδήσ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θοδωρής Φέρρης: « Έχω τραγουδήσει με ολόκληρη ορχήστρα για 2 μόλις άτομα» (Videos)

«Έλεγα ότι θα πεθάνω που χώρισα»

Διαβάστε το στο topontiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά