Ματίκα – Ιορδανίδης: Ο λόγος που έκοψαν επαφές με τον Φιλιππίδη – «Αν ήταν το παιδί μου θύμα, θα αντιδρούσα με βία»

13:06 - 24/10/2021

Η Θάλεια Ματίκα και ο Τάσος Ιορδανίδης παραχώρησαν κοινή συνέντευξη στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι», με To άρθρο Ματίκα – Ιορδανίδης: Ο λόγος που έκοψαν επαφές με τον Φιλιππίδη – «Αν ήταν το παιδί μου θύμα, θα αντιδρούσα με βία» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ματίκα - Ιορδανίδης: «Αν ήταν το παιδί μου θύμα, θα αντιδρούσα με βία»

H Θάλεια Ματίκα και ο Τάσος Ιορδανίδης παραχώρησαν συνέντευξη στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» με αφορμή τη θεατρική παράσταση «Θέλω να σου κρατάω το χέρι»,...

Διαβάστε το στο Zougla

Ματίκα – Ιορδανίδης: «Αν ήταν το παιδί μου θύμα, θα αντιδρούσα με βία»

H Θάλει Ματικά και ο Τάσος Ιορδανίδης παραχώρησαν συνέντευξη στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» με αφορμή τη θεατρική παράσταση «Θέλω να σου κρατάω το...

Διαβάστε το στο govastileto.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Χριστίνα Βίδου: «Τελευταία φορά που η κόρη μου είδε τον πατέρα της, με ρώτησε “μαμά θα πεθάνει;”»

Τέλος το Ολλανδικό The Voice μετά το σκάνδαλο σεξουαλικών παρενοχλήσεων διαγωνιζόμενων από τους coaches

Ματίνα Παγώνη: Έξαλλη με την Ανθή Βούλγαρη – «Θα σοβαρευτείτε ή θα σηκωθώ να φύγω;»

Hilary Duff: Φόρεσε το απόλυτο, χειμωνιάτικο και chic κόκκινο κραγιόν ever

Κρατερός Κατσούλης: Αποκαλύπτει τις λεπτομέρειες για το διαζύγιο από την Κατερίνα Καραβάτου

Kaia Gerber: Εμφανίστηκε με ρετρό φόρεμα και έκλεψε τις εντυπώσεις