Ματίκα – Ιορδανίδης: Ο λόγος που έκοψαν επαφές με τον Φιλιππίδη – «Αν ήταν το παιδί μου θύμα, θα αντιδρούσα με βία»

13:06 - 24/10/2021

Η Θάλεια Ματίκα και ο Τάσος Ιορδανίδης παραχώρησαν κοινή συνέντευξη στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι», με To άρθρο Ματίκα – Ιορδανίδης: Ο λόγος που έκοψαν επαφές με τον Φιλιππίδη – «Αν ήταν το παιδί μου θύμα, θα αντιδρούσα με βία» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ματίκα - Ιορδανίδης: «Αν ήταν το παιδί μου θύμα, θα αντιδρούσα με βία»

H Θάλεια Ματίκα και ο Τάσος Ιορδανίδης παραχώρησαν συνέντευξη στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» με αφορμή τη θεατρική παράσταση «Θέλω να σου κρατάω το χέρι»,...

Διαβάστε το στο Zougla

Ματίκα – Ιορδανίδης: «Αν ήταν το παιδί μου θύμα, θα αντιδρούσα με βία»

H Θάλει Ματικά και ο Τάσος Ιορδανίδης παραχώρησαν συνέντευξη στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» με αφορμή τη θεατρική παράσταση «Θέλω να σου κρατάω το...

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Hailey Bieber: Το chrome μανικιούρ της είναι η επόμενη μεγάλη τάση

Μαριάντα Πιερίδη: Απαντά στη Φλορίντα Πετρουτσέλι – «Προφανώς για να ασχολείσαι τόσο μαζί μου, κάπου σε βοηθάει»

Βασίλης Καρράς: Τρείς μήνες από τον θάνατό του – Την Κυριακή το μνημόσυνο στη μνήμη του

Μαριλίτα Λαμπροπούλου – Δημήτρης Λάλος: Είναι ζευγάρι και εκτός «Σασμού»; Τι είπε η Σταματίνα Τσιμτσιλή

Πέτρος Ιακωβίδης: Το TLIFE στην παρουσίαση των νέων του τραγουδιών – Φωτογραφίες

Μαριέττα Χρουσαλά: Το ταξίδι στο Λονδίνο με τον Λέοντα Πατίτσα και το χλιδάτο πάρτι που έδωσαν το παρών – Φωτογραφίες