Κατερίνα Τσάβαλου: «Είναι χυδαία και φρικτά, ξεφτιλίζουν ανθρώπους»

08:44 - 26/10/2021

Για τη μητρότητα, αλλά και για τα ριάλιτι απάντησε η ηθοποιός Κατερίνα Τσάβαλου, σε συνέντευξη που έδωσε στην εκπομπή “Mega […] The post Κατερίνα Τσάβαλου: «Είναι χυδαία και φρικτά, ξεφτιλίζουν ανθρώπους» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Τσάβαλου: «Τα ριάλιτι είναι χυδαία και φρικτά, ξεφτιλίζουν τους ανθρώπους»

«Έχω δεχτεί πρόταση για ριάλιτι επιβίωσης, αλλά δεν θα το έκανα, δεν θα άντεχα», λέει η Κατερίνα Τσάβαλου. Για τα ριάλιτι της ελληνικής τηλεόρασης απάντησε η Κατερίνα Τσάβαλου, σε συνέντευξη που έδωσε στην εκπομπή “Mega Καλημέρα”. «Με έχει αλλάξει η μητρότητα. Ενώ ήμουν αγχωτική και υστερική, με το παιδί έχω μια ψυχραιμία, δεν το περίμενα. ... Περισσότερα To άρθρο Κατερίνα Τσάβαλου: «Τα ριάλιτι είναι χυδαία και φρικτά, ξεφτιλίζουν τους ανθρώπους» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κατερίνα Τσάβαλου για ριάλιτι: Είναι χυδαία και φρικτά, ξεφτιλίζουν ανθρώπους

«Έχω δεχτεί πρόταση για ριάλιτι επιβίωσης, αλλά δεν θα το έκανα»

Διαβάστε το στο news.gr

Ξέσπασε η Κατερίνα Τσάβαλου – «Είναι χυδαία και φρικτά, ξεφτιλίζουν ανθρώπους» (vid)

Η Κατερίνα Τσάβαλου που συμμετέχει στην παράσταση «Δεν πληρώνω, δεν πληρώνω» στο Γυάλινο Μουσικό Θέατρο μίλησε για τη μητρότητα, τα ριάλιτι και ξέσπασε στην κάμερα της εκπομπής, «Mega Καλημέρα!».

Διαβάστε το στο to10.gr

Κατερίνα Τσάβαλου: "Είναι χυδαία και φρικτά, ξεφτιλίζουν ανθρώπους" (video)

"Έχω δεχτεί πρόταση για ριάλιτι επιβίωσης, αλλά δεν θα το έκανα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»