Νίκος Κουρής: «Τελειώνει εδώ, όλο αυτό με το DNA, εννοείται πώς είμαι γιος του Μίκη Θεοδωράκη» (ΒΙΝΤΕΟ)

10:16 - 26/10/2021

Τεστ DNA είχε ζητήσει να κάνουν από τη Μαργαρίτα Θεοδωράκη ο Νίκος Κουρής, ωστόσο η πρώτη δεν προσήλθε στο ραντεβού που είχε κλειστεί, προκειμένου να διαπιστωθεί αν είναι ή όχι γιος του Μίκη Θεοδωράκη. «Να πω ότι περιουσία δικιά μας ήταν οι αρχές με τις οποίες με μεγάλωσε ο Γιάννης ο Κουρής, είναι το χαμόγελο […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Κουρής: Δεν έγινε το τεστ DNA – «Είμαι σίγουρος ότι είμαι γιος του Θεοδωράκη»

Δεν εμφανίστηκε για το τεστ DNA η κόρη του Μίκη Θεοδωράκη, Μαργαρίτα, με τον Νίκο Κουρή να λέει ότι δεν θέλει να ασχοληθεί άλλο με αυτή την υπόθεση, «Δυστυχώς η κ. Μαργαρίτα Θεοδωράκη δεν μας τίμησε για το τεστ DNA. Περιμέναμε μέχρι τελευταία στιγμή. Δεν επικοινώνησε κανείς μαζί μας. Μάθαμε... The post Νίκος Κουρής: Δεν έγινε το τεστ DNA – «Είμαι σίγουρος ότι είμαι γιος του Θεοδωράκη» appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Νίκος Κουρής: Βάζει τέλος στο «σίριαλ» με το τεστ DNA για τον Μίκη Θεοδωράκη

«Είμαι σίγουρος ότι είμαι γιος του Μίκη απλά ήθελα να το αποδείξω σε όσους αμφιβάλλουν»

Διαβάστε το στο news.gr

Νίκος Κουρής: «Τελειώνω εδώ τη δικαστική διαμάχη – Είμαι γιός του Μίκη Θεοδωράκη» (vid)

Η κόρη του σπουδαίου μουσικοσυνθέτη δεν βρέθηκε στο εργαστήριο για να κάνει test dna σε αντίθεση με τον  Νίκο Κουρή «Δυστυχώς η κ. Μαργαρίτα Θεοδωράκη δεν μας τίμησε για το τεστ DNA. Περιμέναμε…

Διαβάστε το στο politik.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»