Πέγκυ Σταθακοπούλου – “Έκανα επτά χρόνια υπερπροσπάθεια για να μείνω έγκυος”

15:18 - 04/11/2021

Η ηθοποιός σε συνέντευξή της στο «Mega Καλημέρα», μίλησε για την προσπάθεια που έκανε, επί σειρά ετών, να μείνει έγκυος και να αποκτήσει ένα παιδί.... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Πέγκυ Σταθακοπούλου – “Έκανα επτά χρόνια υπερπροσπάθεια για να μείνω έγκυος”

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πέγκυ Σταθακοπούλου: «Ήταν μαγικό μετά από 7 χρόνια υπερπροσπάθειας να πουν ότι είμαι έγκυος»

Συνέντευξη με αφορμή την παράσταση «Λευκό δωμάτιο» στο θέατρο Σταθμός παραχώρησε η Πέγκυ Σταθακοπούλου στην κάμερα του MEGA Καλημέρα την Παρασκευή.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Πέγκυ Σταθακοπούλου: «Ήταν μαγικό μετά από 7 χρόνια υπερπροσπάθειας να πουν ότι είμαι έγκυος»

Συνέντευξη με αφορμή την παράσταση «Λευκό δωμάτιο» στο θέατρο Σταθμός παραχώρησε η Πέγκυ Σταθακοπούλου στην κάμερα του MEGA Καλημέρα την […] The post Πέγκυ Σταθακοπούλου: «Ήταν μαγικό μετά από 7 χρόνια υπερπροσπάθειας να πουν ότι είμαι έγκυος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Πέγκυ Σταθακοπούλου: "Ήταν μαγικό μετά από 7 χρόνια υπερπροσπάθειας να πουν ότι είμαι έγκυος"

"Κάθε γυναίκα που γίνεται μητέρα και έχει παλέψει, αισθάνεται ότι κέρδισε ένα μεγάλο αγώνα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη