Μαργαρίτα Θεοδωράκη για Νίκο Κουρή: Έχει κάνει ρεζίλι τον πατέρα μου και εμάς

12:18 - 09/11/2021

Την ζωή της με τον πατέρα της περιγράφει στο βιβλίο της «Οι αναμνήσεις ενός κοριτσιού» η Μαργαρίτα Θεοδωράκη. Σε δηλώσεις που έκανε στο πλαίσιο της παρουσίασής του, η κόρη του Μίκη Θεοδωράκη μίλησε για τα όσα έχουν συμβεί ανάμεσα σε εκείνη και τον Νίκο Κουρή. «Το βιβλίο αποτελείται από διάφορες στιγμές της παιδικής μου ηλικίας και ... Περισσότερα To άρθρο Μαργαρίτα Θεοδωράκη για Νίκο Κουρή: Έχει κάνει ρεζίλι τον πατέρα μου και εμάς δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Πυρά» Μαργαρίτας Θεοδωράκη προς Νίκο Κουρή: Έχει κάνει ρεζίλι τον πατέρα μου - Θα κερδίσουμε το δικαστήριο

Τι δήλωσε για τη σχέση της με τον πατέρα της, Μίκη Θεοδωράκη

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μαργαρίτα Θεοδωράκη: «Ο Νίκος Κουρής έχει κάνει ρεζίλι τον πατέρα μου και εμάς»

Στο Νίκο Κουρή αναφέρθηκε η Μαργαρίτα Θεοδωράκη σε νέες της δηλώσεις κατά την παρουσίαση του νέου της βιβλίου για τη ζωή με τον πατέρα της. Μιλώντας σε τηλεοπτική εμπομπή, στην παρουσίαση του βιβλίου της «Οι αναμνήσεις ενός κοριτσιού» η Μαργαρίτα Θεοδωράκη είπε ότι το δικαστήριο με τον Νίκο Κουρή που υποστηρίζει ότι είναι γιος του Μίκη Θεοδωράκη, είναι για τις 30 Νοεμβρίου, την ημέρα των γενεθλίων της. «Θα κερδίσουμε το δικαστήριο και θα τελειώσουμε με αυτό», ανέφερε, προσθέτοντας ότι δεν έχει κανένα λόγο να κάνει τεστ DNA που έχει ζητήσει ο Κουρής. «Είναι πραγματικά λυπηρό που μετά τον θάνατο του πατέρα μου, τον άδειασε αυτός (σ.σ. ο Νίκος Κουρής) στις τηλεοράσεις», σημείωσε. «Έχει κάνει ρεζίλι

Διαβάστε το στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι