Διονύσης Τσακνής για Λαυρέντη Μαχαιρίτσα: Ήταν το alter ego μου, μας πρόλαβε ο μπαγάσας

11:26 - 11/11/2021

Ο Διονύσης Τσακνής και η Ρίτα Αντωνοπούλου ήταν καλεσμένοι στο «Μουσικό Κουτί» της ΕΡΤ1. Ο Διονύσης Τσακνής μάς ταξίδεψε στην Καρδίτσα που γεννήθηκε και μεγάλωσε. Θυμήθηκε τον πατέρα του που «ήταν φανατικός της κλασικής μουσικής» και εξηγεί γιατί ενώ ήταν φρόνιμος μαθητής, τελικά αποφοίτησε με διαγωγή «καλή». «Σύχναζα σε ένα καφενείο που όλως τυχαίως ήταν ... Περισσότερα To άρθρο Διονύσης Τσακνής για Λαυρέντη Μαχαιρίτσα: Ήταν το alter ego μου, μας πρόλαβε ο μπαγάσας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η συγκίνηση του Διονύση Τσακνή για τον Λαυρέντη Μαχαιρίτσα: «Ήταν το alter ego μου» (Video)

Εμφανώς συγκινημένος εμφανίστηκε ο Διονύσης Τσακνής για τον μουσικό του παρτενέρ Λαυρέντη Μαχαιρίτσα στην εκπομπή «Μουσικό Κουτί» της ΕΡΤ.

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Συγκινεί ο Διονύσης Τσακνής: Ο Λαυρέντης Μαχαιρίτσας ήταν το alter ego μου, μας πρόλαβε ο μπαγάσας

by elisavet11/11/2021 23:1911/11/2021 23:205 Στο «Μουσικό Κουτί» της ΕΡΤ φιλοξενήθηκε ο Διονύσης Τσακνής, ο οποίος αναφέρθηκε στον αείμνηστο Λαυρέντη Μαχαιρίτσα, που έφυγε από τη ζωή... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Συγκινεί ο Διονύσης Τσακνής: Ο Λαυρέντης Μαχαιρίτσας ήταν το alter ego μου, μας πρόλαβε ο μπαγάσας

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι