Ελένη Πέτα: «Η καραντίνα πέρασε στους τοίχους ενός μικρού δωματίου στο νοσοκομείο»

23:00 - 12/11/2021

Μια συνέντευξη εφ΄όλης της ύλης παραχώρησε η Ελένη Πέτα την Παρασκευή στην κάμερα της εκπομπής «MEGA Καλημέρα». Μεταξύ άλλων, η […] The post Ελένη Πέτα: «Η καραντίνα πέρασε στους τοίχους ενός μικρού δωματίου στο νοσοκομείο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Πέτα: Η καραντίνα πέρασε στους τοίχους ενός μικρού δωματίου στο νοσοκομείο

Μια συνέντευξη εφ΄ όλης της ύλης παραχώρησε η Ελένη Πέτα την Παρασκευή (12/11) στην κάμερα της εκπομπής «MEGA Καλημέρα». Μεταξύ άλλων, η αγαπημένη μουσικός μίλησε για τη σχέση με τον σύζυγό της, το οικογενειακό πρόβλημα που αντιμετώπισε την περίοδο της πανδημίας, αλλά και για την καριέρα της. Πιο συγκεκριμένα, η Ελένη Πέτα σημείωσε χαρακτηριστικά πως «με τον άνδρα μου δεν ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά. Συναντηθήκαμε πριν πολλά χρόνια στη Θεσσαλονίκη και αρχικά ήταν από τη δική του πλευρά. Εμένα με κέρδισε στην πορεία. Είναι μια σχέση που δημιουργήθηκε μέσα από δυσκολίες και μέσα από διαφορές», είπε αρχικά. Για τον αν υπάρχει κατανόηση λόγω του κοινού επαγγελματικού χώρου: «Είναι ένας σπο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελένη Πέτα: "Η καραντίνα πέρασε στους τοίχους ενός μικρού δωματίου στο νοσοκομείο"

"Ήταν κάτι πρωτόγνωρο, κάτι πάρα πολύ δύσκολο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»