Ο Γιώργος Καπουτζίδης, ο Νίκος Μουτσινάς και τα σχόλια των πρωινών εκπομπών

11:30 - 15/11/2021

Μια δήλωση που έκανε ο Γιώργος Καπουτζίδης, στο πλαίσιο της συνέντευξης που έδωσε στο popaganda.gr και την Αντιγόνη Πάντα Χαρβά, […] The post Ο Γιώργος Καπουτζίδης, ο Νίκος Μουτσινάς και τα σχόλια των πρωινών εκπομπών appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Καπουτζίδης-Νίκος Μουτσινάς: Νέα κόντρα στη showbiz;

Δηλώσεις στο popaganda.gr έκανε πρόσφατα ο Γιώργος Καπουτζίδης, ο οποίος σχολίασε, μεταξύ άλλων, τον τρόπο που γίνεται σήμερα...

Διαβάστε το στο Zougla

Γιώργος Καπουτζίδης – Νίκος Μουτσινάς: Νέα κόντρα στη showbiz;

  Δηλώσεις στο popaganda.gr έκανε πρόσφατα ο Γιώργος Καπουτζίδης, ο οποίος σχολίασε  μεταξύ άλλων τον τρόπου που γίνεται σήμερα η σάτιρα και...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ο Γιώργος Καπουτζίδης για τον Νίκο Μουτσινά και τον «κανιβαλισμό άλλων παρουσιαστών και τα σχόλια των πρωινών εκπομπών (vid)

Συγκεκριμένα, ο Γιώργος Καπουτζίδης αναφέρει: «Αυτό το πράγμα που συμβαίνει αυτή τη στιγμή δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω. Ξέρω ότι είναι κάτι από το οποίο θέλω να μείνω απ’ έξω και προσπαθώ να μείνω απ’ έξω. Και έχω αποφασίσει μάλιστα το 2022 να κλείσω εντελώς τα social media μου. Πρέπει να βρω τη σωστή […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

«Στα μαχαίρια» Γιώργος Καπουτζίδης-Νίκος Μουτσινάς: Ξεκαθάρισμα με νέα ανάρτηση (ΕΙΚΟΝΑ)

«Δεν είναι δυσνόητο αυτό που προσπάθησα να πω και δεν πρέπει να μείνει στα όρια του προσωπικού. Ας αποφασίσουμε απλώς το εξής. Να βγάλουμε την εξωτερική εμφάνιση κάποιου από τη λίστα των θεμάτων με τα οποία γελάμε. Ας δώσουμε την ελευθερία ο ένας στον άλλο να φορέσει οτι θέλει, να χτενιστεί όπως θέλει και να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ο Γιώργος Καπουτζίδης, ο Νίκος Μουτσινάς και τα σχόλια των πρωινών εκπομπών

“Αυτή η εικόνα για μένα είναι άγρια, αποτρόπαια και σχεδόν κανιβαλιστική”, αναφέρει ο Γιώργος Καπουτζίδης. Μια δήλωση που έκανε ο Γιώργος Καπουτζίδης, στο πλαίσιο της συνέντευξης που έδωσε στο popaganda.gr και την Αντιγόνη Πάντα Χαρβά, συζητήθηκε πολύ, καθώς φαίνεται πως ο παρουσιαστής στον οποίο αναφέρεται είναι ο Νίκος Μουτσινάς. Συγκεκριμένα, ο Γιώργος Καπουτζίδης αναφέρει: «Αυτό […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γιώργος Καπουτζίδης – Νίκος Μουτσινάς – Ξεκαθάρισμα με νέα ανάρτηση

Δείτε όλα όσα έγραψε ο Γιώργος Καπουτζίδης στο Instagram.

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»