Ρένια Λουιζίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν θυελλώδης, δύσκολος και αντιφατικός»

08:30 - 16/11/2021

Ένα απόσπασμα από τη συνέντευξη που παραχώρησε η Ρένια Λουιζίδου στην εκπομπή “Αυτός και ο Άλλος” To άρθρο Ρένια Λουιζίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν θυελλώδης, δύσκολος και αντιφατικός» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρένια Λουιζίδου για Πέτρο Φιλιππίδη: Ήταν θυελλώδης, δύσκολος και αντιφατικός

«Με έχει στεναχωρήσει αυτή η ιστορία γιατί τον Πέτρο τον ξέρω από μικρό παιδί. Τον ξέρω από την εποχή των Απαράδεκτων», είπε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ρένια Λουιζίδου για Πέτρο Φιλιππίδη: Ήταν θυελλώδης, δύσκολος και αντιφατικός (Βίντεο)

«Με έχει στεναχωρήσει αυτή η ιστορία γιατί τον Πέτρο τον ξέρω από μικρό παιδί. Τον ξέρω από την εποχή των "Απαράδεκτων"», είπε η Ρένια Λουιζίδου.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

H Ρένια Λουιζίδου εξομολογείται: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν θυελλώδης, δύσκολος και αντιφατικός»

Στην κάμερα της εκπομπής «Αυτός και ο Άλλος», μίλησε η Ρένια Λουιζίδου, η οποία αναφέρθηκε στον Πέτρο Φιλιππίδη, στις συνεργασίες και στη σχέση της μαζί του...

Διαβάστε το στο Zougla

H Ρένια Λουιζίδου εξομολογείται: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν θυελλώδης, δύσκολος και αντιφατικός»

  Στην κάμερα της εκπομπής «Αυτός και ο Άλλος», μίλησε η Ρένια Λουιζίδου, η οποία αναφέρθηκε στον Πέτρο Φιλιππίδη, στις συνεργασίες και στη σχέση...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ρένια Λουιζίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν νευρικός, πιεστικός, αυταρχικός, θυελλώδης»

Η Ρένια Λουιζίδου, καλεσμένη στην εκπομπή Αυτός και ο Άλλος, αναφέρεται και στον Πέτρο Φιλιππίδη. Απόσπασμα από τη συνέντευξή της […] The post Ρένια Λουιζίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν νευρικός, πιεστικός, αυταρχικός, θυελλώδης» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Ρένια Λουιζίδου για Πέτρο Φιλιππίδη: Ήταν θυελλώδης, δύσκολος και αντιφατικός

«Με έχει στεναχωρήσει αυτή η ιστορία γιατί τον Πέτρο τον ξέρω από μικρό παιδί. Τον ξέρω από την εποχή των Απαράδεκτων», είπε η ηθοποιός. Το άρθρο Ρένια Λουιζίδου για Πέτρο Φιλιππίδη: Ήταν θυελλώδης, δύσκολος και αντιφατικός εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Ρένια Λουιζίδου: Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν νευρικός, πιεστικός, αυταρχικός, θυελλώδης

«Δεν θέλω να είμαι άδικη, είναι υπερταλαντούχος, είναι πολύ συναισθηματικός στην καλή του στιγμή»

Διαβάστε το στο news.gr

Ρένια Λουιζίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν νευρικός, πιεστικός, αυταρχικός, θυελλώδης»

“Δεν θα αφαιρούσα καμία από αυτές τις λέξεις μετά τις καταγγελίες”, λέει χαρακτηριστικά η Ρένια Λουιζίδου. Η Ρένια Λουιζίδου, καλεσμένη στην εκπομπή Αυτός και ο Άλλος, αναφέρεται και στον Πέτρο Φιλιππίδη. Απόσπασμα από τη συνέντευξή της προβλήθηκε στο Happy Day και αυτά που λέει η ηθοποιός έχουν ιδιαίτερο ενδιαφέρον. «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν θυελλώδης, δύσκολος […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ρένια Λουιζίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν νευρικός, πιεστικός, αυταρχικός, θυελλώδης» (video)

"Δεν θα αφαιρούσα καμία από αυτές τις λέξεις μετά τις καταγγελίες"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»