Σπύρος Μπιμπίλας: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης με έβαλε μάρτυρα υπεράσπισής του εν αγνοία μου»

11:08 - 16/11/2021

Καλεσμένος στην εκπομπή “Super Κατερίνα” ήταν σήμερα ο Σπύρος Μπιμπίλας. Ο γνωστός ηθοποιός και πρόεδρος του ΣΕΗ μίλησε για τον […] The post Σπύρος Μπιμπίλας: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης με έβαλε μάρτυρα υπεράσπισής του εν αγνοία μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπ. Μπιμπίλας: Ο Φιλιππίδης με έβαλε εν αγνοία μου μάρτυρα υπεράσπισης

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Σπύρος Μπιμπίλας – Ο Φιλιππίδης με έβαλε μάρτυρα υπεράσπισής του χωρίς να το γνωρίζω

«Η Ελπίδα δεν είναι σε καλή κατάσταση. Προσπαθεί να δικαιολογήσει με κάθε τρόπο πράγματα που κατά την άποψή μου είναι αδικαιολόγητα», ανέφερε για τη σύζυγο του σκηνοθέτη

Διαβάστε το στο in.gr

Σπύρος Μπιμπίλας: Ο Πέτρος Φιλιππίδης με έβαλε μάρτυρα υπεράσπισης χωρίς να το γνωρίζω

Στο πλατό της εκπομπής «Super Κατερίνα» βρέθηκε καλεσμένος ο Σπύρος Μπιμπίλας. Ο ηθοποιός και πρόεδρος του Σωματείου Ελλήνων Ηθοποιών αναφέρθηκε στην περίπτωση του προφυλακισμένου Πέτρου Φιλιππίδη καθώς οι δυο τους ήταν φίλοι. «Εγώ ήμουν κοντά στη ζωή του Πέτρου για πάρα πολλά χρόνια και δεν σταμάτησα ποτέ να συναντιέμαι μαζί του, ακόμα και όταν δεν δουλεύαμε. Και με τη σύζυγό του ήμασταν πάρα πολύ καλοί φίλοι και πολύ συχνά τη συμβούλευα για διάφορα πράγματα. Δεν θέλω να επεκταθώ σε πολύ προσωπικά πράγματα», είπε αρχικά ο Σπύρος Μπιμπίλας. Ο Σπύρος Μπιμπίλας πρόσθεσε στην συνέχεια πως: «Έχει δικαίωμα ο κάθε άνθρωπος να λέει, όπως είπε ο Γιώργος Λέφας την άποψή του για αυτά που συνέβησαν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σπύρος Μπιμπίλας: Ο Φιλιππίδης με έβαλε μόνος του μάρτυρα υπεράσπισής του

Ο Σπύρος Μπιμπίλας μιλώντας στη «Super Κατερίνα» αποκάλυψε ότι ο γνωστός σκηνοθέτης τον έβαλε μάρτυρα υπεράσπισης εν αγνοία του. «Ζήτησα να μη χαρακτηριστώ μάρτυρας υπεράσπισης. Ο Εισαγγελέας με χαρακτήρισε μάρτυρα αληθείας», είπε. Αναλυτικά οι δηλώσεις του «Είμαι ένας από τους ανθρώπους που ήμουν στη ζωή του Πέτρου και δε σταμάτησα... The post Σπύρος Μπιμπίλας: Ο Φιλιππίδης με έβαλε μόνος του μάρτυρα υπεράσπισής του appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Σπύρος Μπιμπίλας: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης με έβαλε μάρτυρα υπεράσπισής του εν αγνοία μου» (vid)

«Εγώ ήμουν κοντά στη ζωή του Πέτρου για πάρα πολλά χρόνια και δεν σταμάτησα ποτέ να συναντιέμαι μαζί του, ακόμα και όταν δεν δουλεύαμε. Και με τη σύζυγό του ήμασταν πάρα πολύ καλοί φίλοι και πολύ συχνά τη συμβούλευα για διάφορα πράγματα. Δεν θέλω να επεκταθώ σε πολύ προσωπικά πράγματα», είπε αρχικά ο Σπύρος Μπιμπίλας. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μπιμπίλας: Ο Φιλιππίδης με έβαλε εν αγνοία μου μάρτυρα υπεράσπισης

Ένα δημοσίευμα παρουσιάζη τη σύζυγο του Πέτρου Φιλιππίδη, Ελπίδα Νίνου να αναζητά μάρτυρες για να καταθέσουν υπέρ του. Τι λέει σχετικά ο Σπύρος Μπιμπίλας.

Διαβάστε το στο real.gr

Σ.Μπιμπίλας για Π.Φιλιππίδη: «Με έβαλε μάρτυρα υπεράσπισής του χωρίς να το γνωρίζω»

Ο γνωστός ηθοποιός και πρόεδρος του ΣΕΗ Σπύρος Μπιμπίλας, βρέθηκε καλεσμένος σε πρωινή τηλεοπτική εκπομπή και μίλησε για τον Πέτρο Φιλιππίδη, αποκαλύπτοντας πως ο κατηγορούμενος τον είχε βάλει εν αγνοία του μάρτυρα υπεράσπισης. «Εγώ ήμουν κοντά στη ζωή του Πέτρου για πάρα πολλά χρόνια και δεν σταμάτησα ποτέ να συναντιέμαι μαζί του, ακόμα και όταν δεν δουλεύαμε. Και με τη σύζυγό του ήμασταν πάρα πολύ καλοί φίλοι και πολύ συχνά τη συμβούλευα για διάφορα πράγματα. Δεν θέλω να επεκταθώ σε πολύ προσωπικά πράγματα», είπε αρχικά. Ο Σπύρος Μπιμπίλας είπε στη συνέχεια: «Έχει δικαίωμα ο κάθε άνθρωπος να λέει, όπως είπε ο Γιώργος Λέφας την άποψή του για αυτά που συνέβησαν την περίοδο που εκείνος δούλευε. Κ

Διαβάστε το στο pronews.gr

Σπύρος Μπιμπίλας: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης με έβαλε μάρτυρα υπεράσπισής του εν αγνοία μου»

«Έχω επικοινωνήσει με την Ελπίδα Νίνου, δεν είναι σε καλή ψυχολογική κατάσταση», λέει ο Σπύρος Μπιμπίλας. Καλεσμένος στην εκπομπή “Super Κατερίνα” ήταν σήμερα ο Σπύρος Μπιμπίλας. Ο γνωστός ηθοποιός και πρόεδρος του ΣΕΗ μίλησε για τον Πέτρο Φιλιππίδη, αποκαλύπτοντας πως ο κατηγορούμενος τον είχε βάλει εν αγνοία του μάρτυρα υπεράσπισης. «Εγώ ήμουν κοντά στη ζωή […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μπιμπίλας: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης με έβαλε μάρτυρα υπεράσπισής του εν αγνοία μου»

Η αποκάλυψη του ηθοποιού

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Σπύρος Μπιμπίλας: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης με έβαλε μάρτυρα υπεράσπισής του εν αγνοία μου»

«Έχω επικοινωνήσει με την Ελπίδα Νίνου, δεν είναι σε καλή ψυχολογική κατάσταση»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο