Μάντζαρης: «Ποτέ μη λες ποτέ στην καριέρα σου»

19:16 - 16/11/2021

Ο Έλληνας άσσος Βαγγέλης Μάντζαρης έκανε τις πρώτες του δηλώσεις, φορώντας την φανέλα του ΠΑΟΚ.Ντυμένος στα «ασπρόμαυρα», ο Βαγγέλης Μάντζαρης έκανε τις πρώτες του δηλώσεις μετά την πρώτη του προπόνηση υπό τις οδηγίες του Άρη Λυκογιάννη στον ΠΑΟΚ και αναφέρθηκε στην αγάπη του κόσμου αλλά και τις πρώτες εντυπώσεις που έχει από την ομάδα. Ο 31χρονος γκαρντ στάθηκε και στους συμπαίκτες που θα έχει στον «Δικέφαλο του Βορρά», καθώς με μερικούς εξ’ αυτών γνωρίζοντας από προηγούμενες σεζόν. «Καλή αρχή να έχουμε, καλώς σας βρήκα. Χαίρομαι πάρα πολύ που βρίσκομαι στην οικογένεια του ΠΑΟΚ. Ο λόγος που με έκανε να έρθω εδώ, είναι ότι η ομάδα μου έδειξε πόσο με θέλει. Πρώτα απ’ όλα ο κόουτς, μετά ο πρόεδρο

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φέντερερ: «Όλο και πιο κοντά στο τέλος της καριέρας μου»

Ο Ρότζερ Φέντερερ τόνισε πως δεν αργεί η ημέρα που θα αποσυρθεί από την ενεργό δράση. Ο Ελβετός τενίστας αναφέρθηκε στην πορεία της αποθεραπείας του μετά την επέμβαση στο γόνατό του και δήλωσε πως το προσεχές διάστημα θα αποφασίσει για το πότε και πως θα αποχωρήσει από τα κορτ. Αρχικά, ο Φέντερερ δήλωσε: “Θα εκπλαγώ […] The post Φέντερερ: «Όλο και πιο κοντά στο τέλος της καριέρας μου» appeared first on pressaris.gr.

Διαβάστε το στο pressaris.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά