Νάταλι Θάνου: Το αστρονομικό ποσό που πήρε για ένα εξώφυλλο (video)

10:22 - 17/11/2021

Η Νάταλι Θάνου έδωσε μία αποκαλυπτική συνέντευξη στο «Mega καλημέρα» και μεταξύ άλλων αποκάλυψε πόσα πήρε για ένα εξώφυλλο!Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νάταλι Θάνου: «Το μεγαλύτερο ποσό που έχω δεχτεί για εξώφυλλο ήταν 10.000 ευρώ»

Τι δήλωσε για την καριέρα της στον χώρο του μόντελινγκ

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Νάταλι Θάνου – Αποκαλύπτει το εξωφρενικό ποσό που έχει πάρει για εξώφυλλο

«Πέρασα μια δεκαετία με πολύ καλά χρήματα στο modelling», παραδέχεται

Διαβάστε το στο in.gr

Νάταλι Θάνου: Αυτό είναι το αστρονομικό ποσό που έχει πάρει για ένα εξώφυλλο

Μία εφ’όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Νάταλι Θάνου στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τη δημοσιογράφο To άρθρο Νάταλι Θάνου: Αυτό είναι το αστρονομικό ποσό που έχει πάρει για ένα εξώφυλλο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Νάταλι Θάνου: Έχω πάρει 10.000 ευρώ για εξώφυλλο

«Δεν έχουμε χωρίσει με το σύζυγό μου»

Διαβάστε το στο news.gr

Νάταλι Θάνου: Το εξωφρενικό ποσό για εξώφυλλο και οι φήμες χωρισμού

Media Η Νάταλι Θάνου αποκάλυψε το ποσό που δέχτηκε για ένα εξώφυλλο, απάντησε στις φήμες χωρισμού και αναφέρθηκε σε μια περίεργη διατροφική συνήθεια Στις φήμες... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Νάταλι Θάνου: Το εξωφρενικό ποσό για εξώφυλλο και οι φήμες χωρισμού

Διαβάστε το στο spoilers

Νάταλι Θάνου: Το εξωφρενικό ποσό για εξώφυλλο και οι φήμες χωρισμού

Η Νάταλι Θάνου αποκάλυψε το ποσό που δέχτηκε για ένα εξώφυλλο, απάντησε στις φήμες χωρισμού και αναφέρθηκε σε μια περίεργη διατροφική συνήθεια Σπύρος Γιαννόπουλος για το sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr

Νάταλι Θάνου: Έχω πάρει 10.000 ευρώ για εξώφυλλο

Η Νάταλι Θάνου αποκάλυψε το μεγαλύτερο ποσό που έχει λάβει για φωτογράφιση και μίλησε για το γεγονός πως έγινε μητέρα.Η Νάταλι Θάνου μίλησε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και έκανε αποκαλύψεις για την προσωπική και επαγγελματική της ζωή. Η γνωστή τραγουδίστρια και μοντέλο αποκάλυψε το μεγαλύτερο ποσό που έχει λάβει για φωτογράφιση και μίλησε για το γεγονός πως έγινε μητέρα. «Έχω ζήσει στις χρυσές εποχές του μόντελινγκ. Ήταν εντελώς διαφορετικά, εφόσον υπήρχαν τα περιοδικά και κάναμε πολλά εξώφυλλα. Παίρναμε καλά χρήματα. Το μεγαλύτερο ποσό που έχω πάρει για εξώφυλλο ήταν 10.000 ευρώ», είπε χαρακτηριστικά. Παράλληλα, εξομολογήθηκε ότι «σταμάτησα το τραγούδι, μόλις γέννησα τον γιο μου. Δεν μπορούσα

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Νάταλι Θάνου: «Το μεγαλύτερο ποσό που έχω δεχτεί για εξώφυλλο ήταν 10.000 ευρώ»

Για την καριέρα της και τις χρυσές εποχές του μόντελινγκ μίλησε η Νάταλι Θάνου. Το γνωστό μοντέλο και τραγουδίστρια παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή Mega Καλημέρα και μεταξύ άλλων δε δίστασε να αποκαλύψει το μεγαλύτερο ποσό που έχει δεχτεί για ένα εξώφυλλο. «Έχω ζήσει στις χρυσές εποχές του μόντελινγκ. Ήταν εντελώς διαφορετικά, εφόσον υπήρχαν τα περιοδικά και […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Νάταλι Θάνου: Αποκαλύπτει το εξωφρενικό ποσό που έχει πάρει για εξώφυλλο

«Πέρασα μια δεκαετία με πολύ καλά χρήματα στο modelling», παραδέχεται

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση