Σωτήρης Χατζάκης: «Τον απομακρύναμε τότε από τη σχολή για ευνόητους λόγους»

11:56 - 17/11/2021

Ο Πέτρος Φιλιππίδης και ο Δημήτρης Λιγνάδης είναι δύο από τους πολλούς ηθοποιούς με τους οποίους έχει συνεργαστεί στο παρελθόν […] The post Σωτήρης Χατζάκης: «Τον απομακρύναμε τότε από τη σχολή για ευνόητους λόγους» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σωτήρης Χατζάκης – «Απομακρύναμε τον Λιγνάδη από την σχολή για ευνόητους λόγους»

Χείμαρρος ο Σωτήρης Χατζάκης για Λιγνάδη και Φιλιππίδη

Διαβάστε το στο in.gr

Σωτήρης Χατζάκης για Λιγνάδη: Τον απομακρύναμε τότε από τηv σχολή για ευνόητους λόγους

«Νομίζω ότι ο Πέτρος Φιλιππίδης και ο Δημήτρης Λιγνάδης έχουν υποστεί μια τεράστια συντριπτική ήττα», είπε ο σκηνοθέτης

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιάννης Βούρος: «Όταν γεννιέται ένα διαφορετικό παιδί, πρέπει να διαφοροποιήσεις και τον τρόπο που πρέπει να μεγαλώσει»

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»