Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Καταπέλτης» ο ηθοποιός μετά την αποκάλυψη του Μαυρίκιου Μαυρικίου

11:36 - 18/11/2021

Μέσω του Πρωινού του ΑΝΤ1 επέλεξε ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης να δώσει μακροσκελή απάντηση στα όσα δήλωσε, για τον ίδιο, ο […] The post Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Καταπέλτης» ο ηθοποιός μετά την αποκάλυψη του Μαυρίκιου Μαυρικίου appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Καταπέλτης» ο ηθοποιός μετά την αποκάλυψη του Μαυρίκιου Μαυρικίου

“Αν δεν αναγνωρίσει το λάθος του και δεν αποκαταστήσει την αλήθεια, οφείλω να προστατέψω εμένα και την οικογένεια μου, πράττοντας τα ανάλογα επιφυλασσόμενος για κάθε νομική ενέργεια” τονίζει ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης Μέσω του Πρωινού του ΑΝΤ1 επέλεξε ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης να δώσει μακροσκελή απάντηση στα όσα δήλωσε, για τον ίδιο, ο Μαυρίκιος Μαυρικίου. Λίγη ώρα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Έξαλλος ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης με τον Μαυρίκιο Μαυρικίου

Πόλεμος έχει ξεσπάσει ανάμεσα στον Λεωνίδα Καλφαγιάννη και τον Μαυρίκιο Μαυρικίου. Τι δήλωσαν στον "αέρα". (Vid)

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Θα κινηθώ νομικά εναντίον του Μαυρίκιου Μαυρικίου

Η δήλωση του θεατρικού παραγωγού Μαυρίκιου Μαυρικίου ότι δεν προχώρησε η παράσταση «Λιωμένο βούτυρο» επειδή ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης δεν εμβολιάζονταν προκάλεσε την έντονη αντίδραση του ηθοποιού.Μία νέα κόντρα ξέσπασε στον χώρο του θέατρου ανάμεσα στον παραγωγό Μαυρίκιο Μαυρικίου και τον Λεωνίδα Καλφαγιάννη, το οποίο ο παραγωγός κατονόμασε ως αρνητή του εμβολίου και μία από τις αιτίες που ματαιώθηκε η παράσταση «Λιωμένο βούτυρο» στο θέατρο Χυτήριο. Σε επικοινωνία του με τη «Super Κατερίνα», την εκπομπή που φιλοξένησε τις σχετικές δηλώσεις, ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης είπε ότι θα κινηθεί νομικά εναντίον του παραγωγού αν δεν ανακαλέσει άμεσα τα όσα είπε. Πιο αναλυτική ήταν η απάντησή του στο «Πρωινό»

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»