J2US: Το σχόλιο της Δέσποινας Βανδή για το παράπονο της μητέρας του Νίκου Μπάρκουλη

20:26 - 20/11/2021

Στη σκηνή του J2US βρέθηκε εκ νέου ο Νίκος Μπάρκουλης το βράδυ του Σαββάτου πλάι στην παρτενέρ του, Εβελίνα Νικόλιζα. Αμέσως […] The post J2US: Το σχόλιο της Δέσποινας Βανδή για το παράπονο της μητέρας του Νίκου Μπάρκουλη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

J2US – Η απάντηση της Βανδή στην μητέρα του Νίκου Μπάρκουλη

Η τραγουδίστρια είχε στεναχωρήσει τον Νίκο Μπάρκουλη με την κριτική της

Διαβάστε το στο in.gr

J2US: Το σχόλιο της Δέσποινας Βανδή για το παράπονο της μητέρας του Νίκου Μπάρκουλη

Στη σκηνή του J2US βρέθηκε εκ νέου ο Νίκος Μπάρκουλης το βράδυ του Σαββάτου πλάι στην παρτενέρ του, Εβελίνα Νικόλιζα. Αμέσως μετά την εμφάνιση του ζευγαριού, ωστόσο, η Δέσποινα Βανδή θέλησε να κάνει ένα σχόλιο για την στεναχώρια που έλαβε η μητέρα του νεαρού διαγωνιζόμενου στο live της περασμένης εβδομάδας. Πιο συγκεκριμένα, η Δέσποινα Βανδή σημείωσε χαρακτηριστικά πως «Αχ, αχ, αχ, Νικόλα! Βρε παιδιά, να σας πω κάτι… Στεναχωρήθηκα γιατί στεναχωριέσαι. Βέβαια χάρηκα στο τέλος γιατί και συ είπες ότι είναι ένα παιχνίδι με φιλανθρωπικό χαρακτήρα αλλά στεναχωριέμαι που το πήρες τόσο βαριά. Καρδούλα μου, δεν υπάρχει κανένας λόγος». «Πίστεψε με, Νικόλα μου, σε βλέπω σαν να είσαι γιος μου και προ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»