J2US: Η Δέσποινα Βανδή απαντά στον Νίκο Μπάρκουλη μετά την έντονη ενόχληση της μητέρας του

20:44 - 20/11/2021

Ο Νίκος Μπάρκουλης και η Εβελίνα Νικόλιζα άνοιξαν πρώτη τη βραδιά του J2US για το Live To άρθρο J2US: Η Δέσποινα Βανδή απαντά στον Νίκο Μπάρκουλη μετά την έντονη ενόχληση της μητέρας του δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

J2US: Η Δέσποινα Βανδή απαντά στον Νίκο Μπάρκουλη μετά την έντονη ενόχληση της μητέρας του

«Στεναχωρήθηκα που το πήρες τόσο βαριά. Καρδούλα μου, δεν υπάρχει κανένας λόγος, πίστεψέ με, σε βλέπω σαν γιο μου», είπε μεταξύ άλλων η γνωστή τραγουδίστρια - Δήλωσε ότι δεν παρεξηγεί την μητέρα του

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

J2US: Η Δέσποινα Βανδή απαντά στον Νίκο Μπάρκουλη μετά την έντονη ενόχληση της μητέρας του

Ο Νίκος Μπάρκουλης και η Εβελίνα Νικόλιζα άνοιξαν πρώτοι τη βραδιά του J2US για το Live του Σαββάτου, με την Δέσποινα Βανδή να δίνει τέλος στην παρεξήγηση μετά τα έντονα σχόλια που δέχτηκε από τη μητέρα του νεαρού Μπάρκουλη.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Το Ναυάγιο: Η Αλίκη επιχειρεί να αποκαλύψει στον Παντελίδη την εγκυμοσύνη της – Όσα θα δούμε απόψε

Άννα Βίσση για «The Voice»: «Τελείωσαν αυτά για εμένα, έχω άλλες δουλειές»

Κατερίνα Βρανά: Η συγκλονιστική αδημοσίευτη φωτογραφία από την εντατική του νοσοκομείου της Μαλαισίας

Βασιλική Τρουφάκου: Η πρώτη επίσημη εμφάνιση με φουσκωμένη κοιλιά – Φωτογραφίες

Eurovision 2024: Η Έλενα Παπαρίζου θα ανακοινώσει το 12άρι της Ελλάδας

Βασάλος για Αλεξάνδρου: «Με τίποτα δεν θα κάναμε κάτι μαζί στην τηλεόραση, τι να κάνουν δύο όμορφοι που λένε τη γνώμη τους;»