Γιώργος Βάλαρης: «Ο Γιώργος Κιμούλης είναι μια περίπτωση που δεν χρήζει σπιλώματος»

08:34 - 22/11/2021

Για τον Γιώργο Κιμούλη απάντησε ο Γιώργος Βάλαρης στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών. Όπως είπε ο γνωστός σκηνοθέτης, φυσικά και […] The post Γιώργος Βάλαρης: «Ο Γιώργος Κιμούλης είναι μια περίπτωση που δεν χρήζει σπιλώματος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Ο Κιμούλης είναι μια περίπτωση που δεν χρήζει σπιλώματος», δηλώνει ο Γιώργος Βάλαρης

Τι δήλωσε για τον γνωστό σκηνοθέτη που κατηγορείται για βίαιη συμπεριφορά

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Βάλαρης: «Ο Κιμούλης είναι μια περίπτωση που δεν χρήζει σπιλώματος (Βίντεο)

«Ο κύριος Κιμούλης είναι μια σπουδαία προσωπικότητα με πολύ μεγάλο σεβασμό στο πρόσωπό μου», λέει ο Γιώργος Βάλαρης.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γιώργος Βάλαρης: «Ο κύριος Κιμούλης είναι μια σπουδαία προσωπικότητα»

«Ο Γιώργος Κιμούλης είναι μια περίπτωση που δεν χρήζει σπιλώματος», λέει ο Γιώργος Βάλαρης. Ο Γιώργος Βάλαρης απάντησε για τον Γιώργο Κιμούλη στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών. Όπως είπε ο γνωστός σκηνοθέτης, φυσικά και θα συνεργαζόταν ξανά μαζί του. «Είμαι πολύ χαρούμενος και συναισθηματικά πολύ φορτισμένος γιατί αυτή η πρεμιέρα είναι χωρίς τον Μίκη, αλλά ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Βάλαρης: «Ο κύριος Κιμούλης είναι μια σπουδαία προσωπικότητα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιώργος Βάλαρης: «Ο Γιώργος Κιμούλης είναι μια περίπτωση που δεν χρήζει σπιλώματος»

Ο Γιώργος Βάλαρης με αφορμή την παράσταση «Όμορφη Πόλη» την οποία σκηνοθετεί, μίλησε στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών...

Διαβάστε το στο Zougla

Γιώργος Βάλαρης: «Ο Γιώργος Κιμούλης είναι μια περίπτωση που δεν χρήζει σπιλώματος»

  Ο Γιώργος Βάλαρης με αφορμή την παράσταση «Όμορφη Πόλη» την οποία σκηνοθετεί μίλησε στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών. Μεταξύ άλλων ρωτήθηκε...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιώργος Βάλαρης: "Ο Γιώργος Κιμούλης είναι μια περίπτωση που δεν χρήζει σπιλώματος"

"Είναι μια σπουδαία προσωπικότητα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»