Μις Υφήλιος: Αποχώρησε η Ραφαέλα Πλαστήρα λόγω Παλαιστίνης – Την Ελλάδα εκπροσωπεί η Σοφία Αραπογιάννη

15:28 - 24/11/2021

«Η καρδιά μου είναι με όλους εκείνους τους ανθρώπους που πολεμούν για την ζωή τους στο Ισραήλ και την Παλαιστίνη» έγραψε η εκπρόσωπος της Ελλάδας Ραφαέλα Πλαστήρα και ανακοίνωσε την αποχωρήσή της από τα καλλιστεία Μις Υφήλιος που διεξάγονται στο Ισραήλ. Το άρθρο Μις Υφήλιος: Αποχώρησε η Ραφαέλα Πλαστήρα λόγω Παλαιστίνης – Την Ελλάδα εκπροσωπεί η Σοφία Αραπογιάννη εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε Περισσότερα στο el.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μις Υφήλιος – Αποχώρησε η Ραφαέλα Πλαστήρα λόγω Παλαιστινιακού – «Η καρδιά μου με τους ανθρώπους που πολεμούν για τη ζωή τους»

Την κίνηση της Ραφαέλας χαιρετούν φιλοπαλαιστινιακές οργανώσεις, ενώ πλήθος κόσμου στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, στέκεται στο πλευρό του μοντέλου, εκφράζοντας την συμπάθειά του

Διαβάστε το στο in.gr

Μις Υφήλιος – Αποχώρησε η Ραφαέλα Πλαστήρα λόγω Παλαιστινιακού – «Η καρδιά μου με τους ανθρώπους που πολεμούν για τη ζωή τους»

Την κίνηση της Ραφαέλας χαιρετούν φιλοπαλαιστινιακές οργανώσεις, ενώ πλήθος κόσμου στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, στέκεται στο πλευρό του μοντέλου, εκφράζοντας την συμπάθειά του The post Μις Υφήλιος – Αποχώρησε η Ραφαέλα Πλαστήρα λόγω Παλαιστινιακού – «Η καρδιά μου με τους ανθρώπους που πολεμούν για τη ζωή τους» appeared first on Lamianow.gr.

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Μις Υφήλιος – Αποχώρησε η Τρικαλινή Ραφαέλα Πλαστήρα λόγω… Παλαιστινιακού!

Η εκπρόσωπος της Ελλάδας, Ραφαέλα Πλαστήρα-Τρικαλινής καταγωγής- αποχώρησε από τον διαγωνισμό ομορφιάς «Μις Υφήλιος» που θα πραγματοποιηθεί στο Ισραήλ τον επόμενο μήνα, εξαιτίας των εχθροπραξιών εναντίον της Παλαιστίνης. Το μοντέλο ανακοίνωσε την απόσυρσή του μέσω Instagram, όπου διατηρεί και φωτογραφία με την Παλαιστινιακή σημαία. «Δεν μπορώ να ανέβω σε αυτή τη σκηνή και να προσποιηθώ πως δεν συμβαίνει […]

Διαβάστε το στο trikalavoice.gr

Μις Υφήλιος – Αποχώρησε η Τρικαλινή Ραφαέλα Πλαστήρα λόγω… Παλαιστινιακού!

Η εκπρόσωπος της Ελλάδας, Ραφαέλα Πλαστήρα-Τρικαλινής καταγωγής- αποχώρησε από τον διαγωνισμό ομορφιάς «Μις Υφήλιος» που θα πραγματοποιηθεί στο Ισραήλ τον επόμενο μήνα, εξαιτίας των εχθροπραξιών εναντίον της Παλαιστίνης. Το μοντέλο ανακοίνωσε την απόσυρσή του μέσω Instagram, όπου διατηρεί και φωτογραφία με την Παλαιστινιακή σημαία. «Δεν μπορώ να ανέβω σε αυτή τη σκηνή και να προσποιηθώ πως δεν συμβαίνει […]

Διαβάστε το στο larisanew.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ el.gr

Ιταλία –Πώς ένας 54χρονος σκιέρ επέζησε επί 23 ώρες θαμμένος κάτω από χιονοστιβάδα! Για θαύμα μιλούν οι γιατροί

Ύποπτα σημάδια που δείχνουν ότι καταναλώνουμε πολύ αλάτι!!

Μυστηριώδεις λάμψεις πάνω από την Αριζόνα «γεννούν» θεωρίες! Τελικά απογοητεύτηκαν! vid

Κίνηση: Καθυστερήσεις σε Κηφισό, Κηφισίας, Αττική Οδό και Αθηνών – Κορίνθου

«Το ΝΑΤΟ δεν είναι έτοιμο να στείλει δυνάμεις στην Ουκρανία»

Μεξικό: Τέσσερις νεκροί από τις δασικές πυρκαγιές στην Πολιτεία του Μεξικού