Η Ιωάννα Μαλέσκου σιγοτραγουδά «θα τον μεθύσουμε τον ήλιο»

13:46 - 02/12/2021

Την πιο… πράσινη πλευρά, που πολλοί έχουν μέσα τους, έδειξε αυθόρμητα η Ιωάννα Μαλέσκου στον αέρα του Love It το […] The post Η Ιωάννα Μαλέσκου σιγοτραγουδά «θα τον μεθύσουμε τον ήλιο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ιωάννα Μαλέσκου σιγοτραγουδούσε on air «θα τον μεθύσουμε τον ήλιο» (ΒΙΝΤΕΟ)

Την ώρα που βρισκόταν στην κουζίνα της εκπομπής μαζί με τον Αλέξανδρο Παπανδρέου, μια ατάκα του σεφ περί μεθυσιού ήταν ικανή να την κάνει να σιγοτραγουδήσει: «θα τον μεθύσουμε τον ήλιο» «Αυτό είναι… την Κυριακή νομίζω οι εκλογές» σχολίασε ο συνεργάτης της παρουσιάστριας. «Συγνώμη! Δεν ξέρω γιατί βγήκε από το στόμα μου αυτό! Δεν το […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Η Ιωάννα Μαλέσκου σιγοτραγουδά «θα τον μεθύσουμε τον ήλιο»

Λίγο πριν τις εκλογές στο ΚΙΝΑΛ, η Ιωάννα Μαλέσκου “πήρε θέση”! Την πιο… πράσινη πλευρά, που πολλοί κρύβουν μέσα τους, έδειξε αυθόρμητα η Ιωάννα Μαλέσκου στον αέρα του Love It το μεσημέρι της Πέμπτης. Κάτι η χαλαρή διάθεση στην ώρα της μαγειρικής, κάτι οι επερχόμενες εκλογές του ΚΙΝΑΛ, η όμορφη παρουσιάστρια λύθηκε λίγο περισσότερο! Έτσι, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιάννης Βούρος: «Όταν γεννιέται ένα διαφορετικό παιδί, πρέπει να διαφοροποιήσεις και τον τρόπο που πρέπει να μεγαλώσει»

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»