Ήταν ξαφνικό – Άσχημες εξελίξεις με την κατάσταση υγείας της Ιωάννας Παλιοσπύρου

16:28 - 09/12/2021

Ήταν ξαφνικό – Άσχημες εξελίξεις με την κατάσταση υγείας της Ιωάννας Παλιοσπύρου Πριν από λίγες ημέρες η Ιωάννα Παλιοσπύρου ταξίδεψε με την Αννίτα Ναθαναήλ στο Παρίσι για να συναντήσουν κάποιους εξειδικευμένους στα χημικά εγκαύματα γιατρούς και επιστήμονες για τα επόμενα βήματα της διαδικασίας αποκατάστασή της. Μάλιστα, στους προσωπικούς τους λογαριασμούς στο instagram και οι δυο έκαναν αναρτήσεις από τα […]

Διαβάστε Περισσότερα στο diaforetiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ήταν ξαφνικό – Άσχημες εξελίξεις με την κατάσταση υγείας της Ιωάννας Παλιοσπύρου

Πριν από λίγες ημέρες η Ιωάννα Παλιοσπύρου ταξίδεψε με την Αννίτα Ναθαναήλ στο Παρίσι για να συναντήσουν κάποιους εξειδικευμένους στα χημικά εγκαύματα γιατρούς και επιστήμονες για τα επόμενα βήματα της διαδικασίας αποκατάστασή της. Μάλιστα, στους προσωπικούς τους λογαριασμούς στο instagram και οι δυο έκαναν αναρτήσεις από τα ειδυλλιακά τοπία μεταφέροντας στους διαδικτυακούς τους φίλους πόσο ευτυχισμένες είναι που βρίσκονται […] The post Ήταν ξαφνικό – Άσχημες εξελίξεις με την κατάσταση υγείας της Ιωάννας Παλιοσπύρου appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ diaforetiko.gr

Παναγιώτης Πετράκης: «Πιστεύω πολύ στον Χριστό κι εκεί εναποθέτω όλες μου τις ελπίδες»

Ο άντρας μου, μου κάνει παρατήρηση αν μια μέρα δεν βαφτώ. Τί να κάνω;

Γιος Παναγιώτη Φασούλα – Κέρδισε τον καρκίνο, έκλεισε τα 22, και είναι ολόιδιος ο μπαμπάς του

Πουλάνε σαν τρελά: Ανάρπαστα έγιναν τα πλαστικά καλαμάκια σε πανηγύρι

Έξαλλη η Μαρία Ιωαννίδου με την Google : «Μου προσθέτει 15 χρόνια. Εγώ νομίζω ότι μικροδείχνω, τουλάχιστον 10 χρόνια κάτω»

H Ιωάννα είναι 26 χρονών και είναι η νέα δασκάλα των Αρκιών που διδάσκει στον μοναδικό μαθητή