Άρης Μακρής: Απαντά πρώτη φορά σε όσους ενέπλεξαν το όνομά του με την καταγγελία της Άννας Μαρίας Βέλλη

12:26 - 18/12/2021

Ο Άρης Μακρής έσπασε τη σιωπή του και απάντησε σε όσους τον στοχοποίησαν για την κακοποιητική σχέση που είχε αναφέρει […] The post Άρης Μακρής: Απαντά πρώτη φορά σε όσους ενέπλεξαν το όνομά του με την καταγγελία της Άννας Μαρίας Βέλλη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Άρης Μακρής απαντά πρώτη φορά για την καταγγελία της Άννας Μαρίας Βέλλη

«Εάν ήταν αλήθεια, θα με πείραζε», είπε χαρακτηριστικά ο τραγουδιστής

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Άρης Μακρής: Απαντά πρώτη φορά για την καταγγελία της Άννας Μαρίας Βέλλη

«Άργησα να το πάρω χαμπάρι», λέει ο Άρης Μακρής. Ο Άρης Μακρής έσπασε τη σιωπή του και απάντησε σε όσους τον στοχοποίησαν για την κακοποιητική σχέση που είχε αναφέρει η Άννα Μαρία Βέλλη. «Άργησα να το πάρω χαμπάρι. Το πήρα χαμπάρι όταν συνδύασαν το όνομά μου με την είδηση και δέχτηκα μηνύματα στα σόσιαλ μίντια. ... Περισσότερα To άρθρο Άρης Μακρής: Απαντά πρώτη φορά για την καταγγελία της Άννας Μαρίας Βέλλη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Άρης Μακρής – Απαντάει πρώτη φορά για την καταγγελία της Άννας Μαρίας Βέλλη

Ο Άρης Μακρής δήλωσε ότι δεν τον ενόχλησε και ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του

Διαβάστε το στο in.gr

Άρης Μακρής - Απαντά πρώτη φορά σε όσους ενέπλεξαν το όνομά του με την καταγγελία της Άννας Μαρίας Βέλλη

"Εάν ήταν αλήθεια, θα με πείραζε"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»