"Το 2021 Φεύγει το 2022 Έρχεται - Προφητείες σε Αναμονή"

18:16 - 24/12/2021

Σε λίγες ημέρες θα αλλάξει ο χρόνος. Οπότε να ετοιμαζόμαστε για… προφητείες! Ωστόσο μην κάνετε όνειρα περί… καταστροφής του Κόσμου και άλλες συμφορές! Έχει γεμίσει το διαδίκτυο από τη γνωστή προφητο-καταστροφολογία. Το ζήτημα είναι να ΖΕΙΣ και όχι να σκέφτεσαι τις προηγούμενες εύκολες λύσεις. Και χωρίς να είμαι και… Προφήτης ΔΕΝ “βλέπω” κομήτες και αστεροειδείς να στριφογυρνούν τη Γη μας. Και να σας πω και κάτι; Δεν τους χρειαζόμαστε! Έχουμε τους… ανθρώπους! Κάθε λογής άνθρωποι, οι οποίοι με τον τρόπο τους, άλλοτε βλακώ...

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Τώρα λόγω ηλικίας πρέπει να λέω ότι είμαι παρουσιάστρια, το μοντέλο δεν το πιστεύουν

Ελένη Τσολάκη: "Ο Νίκος Μουτσινάς έκανε 3% απέναντί μας και λέγαμε: ευτυχώς, δεν θα τραβήξει"

Πάνος Μουζουράκης: "Είμαι 45 αλλά δε νιώθω 35, γιατί στα 35 ένιωθα χειρότερα απ’ ότι νιώθω τώρα"

Κατσαρίνη για Super Κική: Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε τα ποσά που βγάζουμε από το Instagram, ο κόσμος πεινάει

Γερμανία: Απαισιόδοξοι για το μέλλον και απογοητευμένοι από την πολιτική οι νέοι

Τουρισμός: Αύξηση 14,4% στην επιβατική κίνηση στα αεροδρόμια της χώρας