Αννίτα Ναθαναήλ για Ιωάννα Παλιοσπύρου: «Είναι σε ένα πολύ καλό σημείο στη ζωή της»

14:28 - 31/12/2021

Η Αννίτα Ναθαναήλ βρίσκεται «βράχος» στο πλευρό της Ιωάννας Παλιοσπύρου. Η γνωστή επιχειρηματίας βρέθηκε την Παραμονή To άρθρο Αννίτα Ναθαναήλ για Ιωάννα Παλιοσπύρου: «Είναι σε ένα πολύ καλό σημείο στη ζωή της» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αννίτα Ναθαναήλ – «Η Ιωάννα Παλιοσπύρου είναι σε πολύ καλό δρόμο»

Η ηθοποιός μίλησε για τη σχέση της με την 35χρονη και αποκάλυψε τα νεότερα που υπάρχουν αναφορικά με την κατάσταση της υγείας της.

Διαβάστε το στο in.gr

Αννίτα Ναθαναήλ για Ιωάννα Παλιοσπύρου: Είναι σε ένα πολύ καλό σημείο στη ζωή της

Για την Ιωάννα Παλιοσπύρου και τη μεταξύ τους σχέση μίλησε η Αννίτα Ναθαναήλ, λέγοντας, μεταξύ άλλων, ότι η γυναίκα που όλοι θαύμασαν για τη γενναιότητά της μετά την επίθεση με βιτριόλι σε βάρος της, είναι «σε ένα πολύ καλό σημείο στη ζωή της». «Ήμουν και είμαι ο φύλακας άγγελός της. Μέχρι που ξεκίνησε το Survivor και της λέω “τώρα δεν μπορώ”. Με παίρνει για να βρεθούμε και της λέω “Τώρα το θυμήθηκες που ξεκίνησε το Survivor;”. Δεν είναι fan. Το κορίτσι μου είναι σε έναν πολύ καλό δρόμο. Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη» είπε η Αννίτα Ναθαναήλ στην εκπομπή Love it. «Όλοι αν βάλουμε ένα μικρό λιθαράκι στη ζωή του άλλου, μπορεί να δούμε πολύ εύκολα τον αντίκτυπο που έχουν ο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αννίτα Ναθαναήλ για Ιωάννα Παλιοσπύρου: Είναι σε ένα πολύ καλό σημείο στη ζωή της

Για την Ιωάννα Παλιοσπύρου και τη μεταξύ τους σχέση μίλησε η Αννίτα Ναθαναήλ, λέγοντας, μεταξύ άλλων, ότι η γυναίκα που όλοι θαύμασαν για τη γενναιότητά της μετά την επίθεση με βιτριόλι σε βάρος της, είναι «σε ένα πολύ καλό σημείο στη ζωή της».

Διαβάστε το στο thebest.gr

Αννίτα Ναθαναήλ για Ιωάννα Παλιοσπύρου: «Δεν μπορούν να γίνουν θαύματα»

Στον καναπέ του Love it κάθισε η Αννίτα Ναθαναήλ και μίλησε για την γνωριμία της με την Ιωάννα Παλιοσπύρου, την […] The post Αννίτα Ναθαναήλ για Ιωάννα Παλιοσπύρου: «Δεν μπορούν να γίνουν θαύματα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Ναθαναήλ για Ιωάννα Παλιοσπύρου – Είναι σε καλό σημείο, αλλά δεν μπορούν να γίνουν θαύματα

Η ηθοποιός αποκάλυψε τα νεότερα που υπάρχουν αναφορικά με την κατάσταση υγείας της 35χρονης Ιωάννας

Διαβάστε το στο vita.gr

Αννίτα Ναθαναήλ για Ιωάννα Παλιοσπύρου: «Δεν μπορούν να γίνουν θαύματα»

“Στο Παρίσι ήταν δύσκολη η συνειδητοποίηση, ειδικά όταν έχει δώσει μια τέτοια μάχη. Η συνειδητοποίηση ότι κάποια μέρη δεν θα βελτιωθούν” είπε η Αννίτα Ναθαναήλ. Στον καναπέ του Love it κάθισε η Αννίτα Ναθαναήλ και μίλησε για την γνωριμία της με την Ιωάννα Παλιοσπύρου, την φιλία τους και την στήριξη που τής έχει δώσει μέχρι […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Αννίτα Ναθαναήλ για Ιωάννα Παλιοσπύρου: Είναι σε ένα πολύ καλό σημείο στη ζωή της

Mε την Ιωάννα Παλιοσπύρου και τη μεταξύ τους σχέση μίλησε η Αννίτα Ναθαναήλ, λέγοντας, μεταξύ άλλων, ότι η γυναίκα που όλοι θαύμασαν για τη γενναιότητά της μετά την επίθεση με βιτριόλι σε βάρος της, είναι «σε ένα πολύ καλό σημείο στη ζωή της». «Ήμουν και είμαι ο φύλακας άγγελός της. Μέχρι που ξεκίνησε το Survivor […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Ναθαναήλ για Παλιοσπύρου: "Είναι σε ένα πολύ καλό σημείο στη ζωή της"

"Ήμουν και είμαι ο φύλακας άγγελός της"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»