Μέγκι Ντρίο για Μάρα Μεϊμαρίδη: «Δεν είμαστε σκυλιά οι Αλβανοί, είμαστε άνθρωποι»

14:42 - 05/01/2022

«Πώς σου φάνηκε το σχόλιο της Μάρας Μεϊμαρίδη για την καταγωγή του Χρήστου Σαντικάι;» ρωτήθηκε η Μέγκι Ντρίο από την εκπομπή Mega Καλημέρα. «Τραγικό. Μία γυναίκα σε τέτοια ηλικία, μια προσωπικότητα που τη στηρίζουμε και τόσο πολύ στην τηλεόραση και τη βάλαμε και σε ριάλιτι. Ωραία παραδείγματα δίνουμε στην τηλεόραση, ωραία ράτσα οι Αλβανοί. Τι ράτσα; Δεν είμαστε σκυλιά, είμαστε άνθρωποι», απάντησε αρχικά το μοντέλο που γνωρίσαμε μέσα από το GNTM. «Νομίζω ότι ήταν ό,τι χειρότερο έχω ακούσει από μία ηλικιωμένη γυναίκα. Αυτό ήταν ένα τεράστιο τηλεοπτικό φάουλ. Είναι άνθρωποι, δεν είμαστε ούτε σκυλάκια, ούτε γατάκια», συμπλήρωσε. Η Μέγκι Ντρίο μίλησε και για τον θάνατο της μητέρας της, σημειών

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μέγκι Ντρίο για Μάρα Μεϊμαρίδη: Δεν είμαστε σκυλιά οι Αλβανοί, είμαστε άνθρωποι και δεν έχουμε ράτσα

Η απώλεια των κιλών και το τροχαίο ατύχημα μετά το θάνατο της μαμάς της

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μέγκι Ντρίo – «Δεν είμαστε σκυλιά οι Αλβανοί, είμαστε άνθρωποι»

Τι είπε γνωστό μοντέλο.

Διαβάστε το στο in.gr

Μέγκι Ντρίο: Ξεσπά για το σχόλιο της Μάρας Μεϊμαρίδη για τους Αλβανούς - "Είμαστε άνθρωποι, όχι σκυλιά" [Βίντεο]

"Νομίζω ότι ήταν ό,τι χειρότερο έχω ακούσει από μία ηλικιωμένη γυναίκα. Αυτό ήταν ένα τεράστιο τηλεοπτικό φάουλ", είπε η Μέγκι Ντρίο για το "τι ράτσα είναι;" της Μάρας Μεϊμαρίδη

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Ξέσπασε η Μέγκι Ντρίο: «Δεν είμαστε σκυλιά οι Αλβανοί, είμαστε άνθρωποι»

«Πυρά κατά της Μάρας Μεϊμαρίδη για το σχόλιο της αναφορικά με την καταγωγή του Χρήστου Σαντιγκάι Για τον τραγικό χαμό της μητέρας της που κατέληξε «χτυπημένη» από κορωνοϊό, αλλά και για την κατάσταση στην οποία βρίσκεται η ίδια και η οικογένειά της μετά την απώλεια, μίλησε το γνωστό μοντέλο Μέγκι Ντρίο. Μάλιστα η ίδια μεταξύ […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα