Συγκλονίζει η Έλενα Παπαρίζου: «Την έβλεπα στο νοσοκομείο να κλαίει και μύριζε παντού καμμένο»

19:16 - 09/01/2022

Καλεσμένη στην Έλενα Κατρίτση η Έλενα Παπαρίζου θυμάται το τραγικό συμβάν με τη φωτιά που είχε πιάσει ένας χώρος που […] The post Συγκλονίζει η Έλενα Παπαρίζου: «Την έβλεπα στο νοσοκομείο να κλαίει και μύριζε παντού καμμένο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λύγισε η Έλενα Παπαρίζου: «Έβλεπα τη φίλη μου στο νοσοκομείο να κλαίει και μύριζε παντού καμένο» (vid)

Η Έλενα Παπαρίζου θυμήθηκε την τραγική εμπειρία που βίωσε.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Έλενα Παπαρίζου: Την έβλεπα στο νοσοκομείο να κλαίει και μύριζε παντού καμένο

Καλεσμένη στην Έλενα Κατρίτση η Έλενα Παπαρίζου θυμήθηκε το τραγικό συμβάν με τη φωτιά που είχε πιάσει ένας χώρος που λειτουργούσε ως ντισκοτέκ στη Σουηδία όταν ήταν παιδί και περιγράφει το πώς το βίωσε. Το πρώτο άτομο που επισκέφθηκε στο νοσοκομείο ήταν η κολλητή της φίλη που την είδε ξαπλωμένη στο κρεβάτι και να έχει δύσπνοια ενώ, όπως είπε, όλο το νοσοκομείο μύριζε παντού καμένο. «Ήταν ένας χώρος που λειτουργούσε σαν ντισκοτέκ. Ήμασταν πολλά συγκροτήματα και χάσαμε πολλούς φίλους. Είχε μαζευτεί η νεολαία από πολλά μέρη. Υπάρχει ακόμα ο τρόμος, όπου υπάρχει φωτιά εγώ είμαι alert εξαιτίας αυτού του γεγονότος. Η κολλητή μου φίλη επέζησε. Ήταν μέσα, έσπασε ένα τζάμι κι έπεσε από τον τρίτο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Συγκλονίζει η Έλενα Παπαρίζου: «Την έβλεπα στο νοσοκομείο να κλαίει και μύριζε παντού καμένο»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Προσωπικά» με την Έλενα Κατρίτση βρέθηκε το απόγευμα της Κυριακής, η Έλενα Παπαρίζου. To άρθρο Συγκλονίζει η Έλενα Παπαρίζου: «Την έβλεπα στο νοσοκομείο να κλαίει και μύριζε παντού καμένο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου για Ιωάννα Τούνη: «Εύχομαι καμία γυναίκα να μη το ζήσει αυτό»

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»