Η Φάρμα: Πώς νιώθει ο Γρηγόρης Αναστασιάδης μετά την αποχώρηση της Αγγελικής Ηλιάδη

14:52 - 10/01/2022

Τα πάνω κάτω έχει φέρει η αποχώρηση της Αγγελική Ηλιάδη όπως θα δούμε στο αποψινό επεισόδιο του ριάλιτι του ΑΝΤ1 «Η Φάρμα» που θα προβληθεί στις 21:00. Πώς νιώθει ο Γρηγόρης και τι εκμυστηρεύεται στην Αθανασία Τσουμελέκα για τη σχέση του με τον πατέρα του; Πόσο επηρέασε τον Γρηγόρη η προσωπική ιστορία της Αγγελικής; Την ίδια στιγμή όλοι περιμένουν να δουν εάν τελικά ο Δήμος Περπερίδης έχει αφήσει τον Μάνο Πανταζή για αρχηγό. Ποιος όμως θα είναι ο νέος ευνοούμενος του αρχηγού και για ποιον λόγο ο Μιχάλης Ιατρόπουλος αλλά και ο επιστάτης κάνουν παρατηρήσεις στους παίκτες; Οι παίκτες της Φάρμας μαθαίνουν τη νέα αποστολή που θα έχουν για αυτή την εβδομάδα. Πόσο δύσκολη θα είναι; Γιατί όλοι τα

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Φάρμα – Ράκος ο Γρηγόρης μετά την αποχώρηση της Αγγελικής Ηλιάδη

Πώς νιώθει ο γυμναστής μετά την πρόωρη αποχώρηση της τραγουδίστριας από το αγρόκτημα;

Διαβάστε το στο in.gr

Η Φάρμα: Δύσκολη η πρώτη μέρα του Γρηγόρη μετά την αποχώρηση της Αγγελίκης Ηλιάδη (video)

Η Φάρμα: Πώς αντέδρασε ο αγαπημένος της Αγγελικής Ηλιάδη; Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Φάρμα: «Δύσκολες ώρες» για τον Γρηγόρη μετά την ξαφνική αποχώρηση της Αγγελικής Ηλιάδη (vid)

Το πρωινό τον βρήκε μόνο και δεν είχε την καλύτερη διάθεση: «Η αποχώρηση της Αγγελικής είναι ένα δύσκολο κομμάτι για μένα μια μέρα μετά. Σίγουρα η διάθεσή μου δεν είναι στα καλύτερά της. Γυρίζουν πάρα πολλές σκέψεις στο μυαλό μου αυτή τη στιγμή. Είναι οι πρώτες ώρες που το διαχειρίζομαι. Πιστεύω ότι θα το εμπεδώσω […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Φάρμα: Ο Γρηγόρης περνά δύσκολα μετά την ξαφνική αποχώρηση της Αγγελικής Ηλιάδη

Περίεργα ξεκίνησε η αποψινή ημέρα για τον Γρηγόρη Αναστασιάδη στην Φάρμα, αφού η Αγγελική Ηλιάδη δεν είναι πια εκεί κι […] The post Φάρμα: Ο Γρηγόρης περνά δύσκολα μετά την ξαφνική αποχώρηση της Αγγελικής Ηλιάδη appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Η Φάρμα: Σε κακή διάθεση ο Γρηγόρης Αναστασιάδης μετά την αποχώρηση της Αγγελικής Ηλιάδη – Τα πρώτα λόγια

Η Αγγελική Ηλιάδη αποφάσισε να αποχωρήσει οικειοθελώς από τη «Φάρμα», μόλις έμαθε για τον θάνατο του To άρθρο Η Φάρμα: Σε κακή διάθεση ο Γρηγόρης Αναστασιάδης μετά την αποχώρηση της Αγγελικής Ηλιάδη – Τα πρώτα λόγια δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Η Φάρμα: Έπεσε το ηθικό του Γρηγόρη μετά την αποχώρηση της Αγγελικής Ηλιάδη

«Για μένα σήμαινε κάτι πολύ σημαντικό»

Διαβάστε το στο news.gr

Η Φάρμα: Απαρηγόρητος ο Γρηγόρης μετά την αποχώρηση της Αγγελικής Ηλιάδη – Σήμαινε για εμένα κάτι σημαντικό

Με χαμηλά το ηθικό ξεκίνησε η εβδομάδα για τον Γρηγόρη μετά την αποχώρηση της Αγγελικής Ηλιάδη. Οι δυο παίκτες είχαν έρθει πολύ κοντά και μάλιστα... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Η Φάρμα: Απαρηγόρητος ο Γρηγόρης μετά την αποχώρηση της Αγγελικής Ηλιάδη – Σήμαινε για εμένα κάτι σημαντικό

Διαβάστε το στο spoilers

«Φάρμα»: Σε δύσκολη θέση ο Γρηγόρης Αναστασιάδης μετά την αποχώρηση της Αγγελικής Ηλιάδη – «Σήμαινε για εμένα κάτι πολύ σημαντικό»

Η οικειοθελής αποχώρηση της Αγγελικής Ηλιάδή από τη «Φάρμα», έχει φέρει το Γρηγόρη Αναστασιάδη σε δύσκολη θέση. Η σχέση που είχαν αναπτύξει αναγκάστηκε να διακοπεί λόγω του θανάτου του πατέρα της η Αγγελική Ηλιάδη η οποία αποχώρησε από το παιχνίδι.  Ο αγρότης με τον οποίο η τραγουδίστρια είχε έρθει αρκετά κοντά, μοιράστηκε με τον κόσμο […] The post «Φάρμα»: Σε δύσκολη θέση ο Γρηγόρης Αναστασιάδης μετά την αποχώρηση της Αγγελικής Ηλιάδη – «Σήμαινε για εμένα κάτι πολύ σημαντικό» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα