Ελένη Μενεγάκη: «Γυρνάω τον χρόνο πίσω, πάνε 13 χρόνια που χώρισα»

14:10 - 18/01/2022

Με αφορμή δηλώσεις που έκανε η Σαμπρίνα στην εκπομπή Mega Καλημέρα για την προσωπική της ζωή μετά το διαζύγιο, η […] The post Ελένη Μενεγάκη: «Γυρνάω τον χρόνο πίσω, πάνε 13 χρόνια που χώρισα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ελένη Μενεγάκη γύρισε τον χρόνο πίσω και μίλησε για τον χωρισμό της

«Θυμάμαι τα δικά μου βήματα, θυμάμαι τις αγωνίες που είχα στο πώς να το χειριστώ, θυμάμαι την ηλικία των παιδιών μου», είπε η παρουσιάστρια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελένη Μενεγάκη: «Γυρνάω τον χρόνο πίσω, πάνε 13 χρόνια που χώρισα»

Με αφορμή δηλώσεις που έκανε η Σαμπρίνα στην εκπομπή Mega Καλημέρα για την προσωπική της ζωή μετά το διαζύγιο, η Ελένη Μενεγάκη θέλησε να κάνει τη δική της τοποθέτηση.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ελένη Μενεγάκη: «Γυρνάω τον χρόνο πίσω, πάνε 13 χρόνια που χώρισα»

“Θυμάμαι τα δικά μου βήματα, θυμάμαι τις αγωνίες που είχα στο πως να το χειριστώ, θυμάμαι την ηλικία των παιδιών μου”, λέει η Ελένη Μενεγάκη. Με αφορμή δηλώσεις που έκανε η Σαμπρίνα στην εκπομπή Mega Καλημέρα για την προσωπική της ζωή μετά το διαζύγιο, η Ελένη Μενεγάκη θέλησε να κάνει τη δική της τοποθέτηση. Η […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Η αποκάλυψη της Μενεγάκη για το διαζύγιο με το Λάτσιο – «Γυρνάω τον χρόνο πίσω, πάνε 13 χρόνια που χώρισα…»

Με αφορμή δηλώσεις που έκανε η Σαμπρίνα στην εκπομπή Mega Καλημέρα για την προσωπική της ζωή μετά το διαζύγιο, η Ελένη Μενεγάκη θέλησε να κάνει... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Η αποκάλυψη της Μενεγάκη για το διαζύγιο με το Λάτσιο – «Γυρνάω τον χρόνο πίσω, πάνε 13 χρόνια που χώρισα…»

Διαβάστε το στο spoilers

Μενεγάκη: Γυρνάω τον χρόνο πίσω, πάνε 13 χρόνια που χώρισα – ΒΙΝΤΕΟ

Στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη προβλήθηκε ένα θέμα με δηλώσεις που έκανε η Σαμπρίνα στην εκπομπή «Mega Καλημέρα», όπου μίλησε για την προσωπική της ζωή μετά το διαζύγιο. Η τραγουδίστρια σημείωσε πως δεν θέλει να προβάλλεται η προσωπική της ζωή μετά το διαζύγιο, ώστε να μην στενοχωρηθεί το παιδί της. Τότε, η Ελένη Μενεγάκη πήρε […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Ελένη Μενεγάκη: "Γυρνάω τον χρόνο πίσω, πάνε 13 χρόνια που χώρισα"

"Θυμάμαι τα δικά μου βήματα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Έρωτας Φυγάς: Ο Κοντογιάννης αποκαλύπτει στον Ιάσονα τον φονιά του Μάρκου

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»