Κατερίνα Γερονικολού: «Είναι αξιολάτρευτος ο Γιάννης Τσιμιτσέλης, είμαι παραδομένη»

16:04 - 18/01/2022

Η Κατερίνα Γερονικολού ήταν καλεσμένη στην Ελένη Μενεγάκη και αφού τόνισε πως ο Γιάννης Τσιμιτσέλης είναι αξιολάτρευτος, η παρουσιάστρια άδραξε […] The post Κατερίνα Γερονικολού: «Είναι αξιολάτρευτος ο Γιάννης Τσιμιτσέλης, είμαι παραδομένη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Γερονικολού: Είμαι και επίσημα δεσμευμένη με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη

Όσα εκμυστηρεύτηκε στην Ελένη Μενεγάκη

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Κατερίνα Γερονικολού – Είμαι και επίσημα δεσμευμένη με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη

H ηθοποιός μίλησε για τα εφηβικά της χρόνια

Διαβάστε το στο in.gr

Κατερίνα Γερονικολού για Γιάννη Τσιμιτσέλη: «Επίσημα δεσμευμένη είμαι και συναισθηματικά παραδομένη»

Η Κατερίνα Γερονικολού ήταν η σημερινή καλεσμένη στην εκπομπή «Ελένη». Η αγαπημένη ηθοποιός εξομολογήθηκε στην Ελένη To άρθρο Κατερίνα Γερονικολού για Γιάννη Τσιμιτσέλη: «Επίσημα δεσμευμένη είμαι και συναισθηματικά παραδομένη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κατερίνα Γερονικολού: Είναι αξιολάτρευτος ο Γιάννης Τσιμιτσέλης – Είμαι συναισθηματικά παραδομένη

Τι είπε η ηθοποιός για το ενδεχόμενο ενός γάμου

Διαβάστε το στο news.gr

Κατερίνα Γερονικολού: «Είναι αξιολάτρευτος ο Γιάννης Τσιμιτσέλης, είμαι παραδομένη»

“Αν κάτι αλλάξει θα είναι πιο εύκολο να λυθεί όλο αυτό”, λέει η Κατερίνα Γερονικολού. Η Κατερίνα Γερονικολού ήταν καλεσμένη στην Ελένη Μενεγάκη και αφού τόνισε πως ο Γιάννης Τσιμιτσέλης είναι αξιολάτρευτος, η παρουσιάστρια άδραξε την ευκαιρία να την ρωτήσει για το ενδεχόμενο ενός γάμου. «Δεν είμαστε καθόλου αυτής της νοοτροπίας, δεν το σκεφτόμαστε. Όταν […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Έσταξε μέλι η Γερονικολού για το Τσιμιτσέλη – «Είναι αξιολάτρευτος ο Γιάννης, είμαι παραδομένη»

Η Κατερίνα Γερονικολού ήταν καλεσμένη στην Ελένη Μενεγάκη και αφού τόνισε πως ο Γιάννης Τσιμιτσέλης είναι αξιολάτρευτος, η παρουσιάστρια άδραξε την ευκαιρία να την ρωτήσει... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Έσταξε μέλι η Γερονικολού για το Τσιμιτσέλη – «Είναι αξιολάτρευτος ο Γιάννης, είμαι παραδομένη»

Διαβάστε το στο spoilers

Κατερίνα Γερονικολού για Γιάννη Τσιμιτσέλη: «Επίσημα δεσμευμένη είμαι»

Με αφορμή τη νέα σειρά που θα πρωταγωνιστήσει με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη, η Κατερίνα Γερονικολού μίλησε για όλα στην «Ελένη». Ανάμεσα σε άλλα, η ηθοποιός μίλησε και για την προσωπική της ζωή με τον αγαπημένο της. Αναφορικά με το επεισόδιο του Fishy όπου είχε σχολιαστεί ότι θα της έκανε μια σημαντική πρόταση, η Κατερίνα Γερονικολού […] The post Κατερίνα Γερονικολού για Γιάννη Τσιμιτσέλη: «Επίσημα δεσμευμένη είμαι» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας αφήνεται ελεύθερος

My Style Rocks – Την «έσβησε» η Ζέτα Θεοδωροπούλου: «Μάθε να σέβεσαι! Μια εβδομάδα μου, η ζωή σου όλη»

Άση Μπήλιου για Ελένη Μενεγάκη: «Το σύμπαν την καλεί να κάνει κάτι διαφορετικό»

Δημήτρης Παπανώτας: «Τους είχα πει να παραιτηθώ αν δεν έχουν τα κότσια να αντιμετωπίσουν τις επιθέσεις που θα δεχθώ»

Δημήτρης Παπανώτας – Η αντίδρασή του μετά τον σάλο: «Με αποκάλεσαν μισογύνη από την κοπτοραπτική μίας δήλωσης»

Γιώργος Παπακώστας για Ελένη Μενεγάκη: «Ενημερώθηκα τηλεφωνικά, υποθέτω ότι θα ενημερωθώ κι από κοντά»