Α.Δείξιμος για Κ.Δόξα: «Έχω ένα μερίδιο για τη μη καταβολή της διατροφής - Δεν με άφηνε το σύστημα να την πληρώσω»

14:22 - 20/01/2022

Όπως σας αναφέραμε στο pronews.gr, το βράδυ της Τετάρτης συνελήφθη στη Θεσσαλονίκη ο Κώστας Δόξας, έπειτα από μήνυση που κατέθεσε η πρώην σύζυγός του, Μαρία Δεληθανάση. Από την άλλη, το πρωί της Πέμπτης 20/1 μίλησε στην εκπομπή «Super Κατερίνα» ο αδερφός του Κώστα Δόξα, Άκης Δείξιμος ο οποίος θέλησε να τοποθετηθεί για τη εν λόγω υπόθεση. Οι δηλώσεις του Άκη Δείξιμου: «Ισχύει ότι μέχρι χθες ήταν να καταβληθεί ουσιαστικά το ποσό, το οποίο καταβλήθηκε σήμερα. Η αλήθεια είναι ότι έχω ένα μερίδιο ευθύνης εγώ για τη μη καταβολή της διατροφής γιατί αυτό το διάστημα γενικότερα της πανδημίας που όλοι δυσκολευόμαστε, όσο μπορώ στηρίζω τον αδελφό μου όλο αυτό το διάστημα. Η αλήθεια είναι ότι χθες το σύστημ

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις