Κρατερός Κατσούλης: Αποκαλύπτει τις λεπτομέρειες για το διαζύγιο από την Κατερίνα Καραβάτου

08:30 - 21/01/2022

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Κρατερός Κατσούλης στον Τάσο Τρύφωνος και ένα preview To άρθρο Κρατερός Κατσούλης: Αποκαλύπτει τις λεπτομέρειες για το διαζύγιο από την Κατερίνα Καραβάτου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Κρατερός Κατσούλης μιλάει για το διαζύγιό του με την Κατερίνα Καραβάτου

«Υπήρξε μια περιπέτεια υγείας το 2018 που με έβαλε σε μια διαδικασία να σκεφτώ πως ότι είναι που θέλω να κάνω θα πρέπει να το κάνω τώρα», είπε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ο Κρατερός Κατσούλης μιλάει για το διαζύγιό του με την Κατερίνα Καραβάτου

"Πιο πολύ είμασταν μαζί με την Κατερίνα στην εκπομπή το πρωι, παρά την υπόλοιπη μέρα"

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Κατερίνα Καινούργιου – Γιώργος Λιάγκας: Τα μηνύματα που αντάλλαξαν για τα νούμερα τηλεθέασης

Κατερίνα Παπουτσάκη για Θοδωρή Μαραντίνη: «Ειπώθηκε κάτι το οποίο ήταν παντελώς άστοχο, με στεναχώρησε»

Σίσσυ Φειδά: «Η κόρη μου με ρώτησε πώς γίνονται τα παιδιά και προσπάθησα να είμαι περιγραφική»

Πύρρος Δήμας: Απαντά πρώτη φορά για την αλλαγή του επιθέτου της μικρότερης κόρης του – «Δεν με πείραξε καθόλου»

Miley Cyrus εσύ; Με 90’s sleek, μακριά και σκούρα καστανά μαλλιά είναι αγνώριστη

Έλλη Κοκκίνου: Αποκαλύπτει πρώτη φορά την αισθητική επέμβαση που έκανε – «Η ηλικία φέρνει ατέλειες»