Συγκλονίζει η Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Όταν πέθανε ο πρώην σύζυγός μου, τον βρήκε ο 6χρονος τότε γιος μου»

02:02 - 27/01/2022

Η Μαρίνα Λαμπροπούλου ήταν καλεσμένη στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και αναφέρθηκε στην τραγική απώλεια του πρώην […] The post Συγκλονίζει η Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Όταν πέθανε ο πρώην σύζυγός μου, τον βρήκε ο 6χρονος τότε γιος μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίνα Λαμπροπούλου: Όταν πέθανε ο πρώην σύζυγος μου τον είχε βρει νεκρό ο γιος μου

Η κριτής του DWTS μιλά για τις δύσκολες ώρες που πέρασε όταν έφυγε από τη ζωή ο πρώην σύζυγός της και συγκλονίζει. «Τη στιγμή που άκουσα κάτι τόσο βαρύ κατέρρευσα».

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μαρίνα Λαμπροπούλου:Η «σκληρή» του DWTS μίλησε για τον πρώην της που βρήκε νεκρό ο 6χρονος γιος τους

Η κριτής του DWTS Μαρίνα Λαμπροπούλου αποκάλυψε ότι ήταν ο 6χρονος γιος της που βρήκε νεκρό τον πρώην σύζυγό τηςΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαρίνα Λαμπροπούλου: Όταν πέθανε ο πρώην σύζυγός μου, τον βρήκε ο 6χρονος τότε γιος μου

Η Μαρίνα Λαμπροπούλου, η όμορφη και ταλαντούχα χορεύτρια, αλλά και κριτής του «DWTS» επισκέφτηκε για πρώτη φορά την Τετάρτη (26/1) το «The 2Night Show» και συνάντησε τον Γρηγόρη Αρναούτογλου. Από το επιτυχημένο σόου «3,2,1 ΑΝΤ1», τη δεκαετία του ’90, ξετύλιξε τη διαδρομή της ζωής της που, ενώ της φέρθηκε σκληρά, εκείνη δεν έχασε ποτέ το χαμόγελο και τη δύναμή της. Η Μαρίνα Λαμπροπούλου μίλησε για τον γάμο της, για τη μετακόμιση στην Καβάλα, για τον γιο της, αλλά και για τον αιφνίδιο θάνατο του συζύγου της που έφερε τα πάνω κάτω στη ζωή της. Αναφέρθηκε, όμως, και στην επιθυμία της να συναναστρέφεται με ανθρώπους που έχουν δύναμη ψυχής και δήλωσε αισιόδοξη για το μέλλον. «Γνωριστήκαμε εδώ,

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η Μαρίνα Λαμπροπούλου μιλάει για τον θάνατο του πρώην συντρόφου της - Τον βρήκε ο 6χρονος γιος της στο κρεβάτι

Καλεσμένη στο «The 2Night Show» ήταν το βράδυ της Τετάρτης η ταλαντούχα χορεύτρια, αλλά και κριτής του «DWTS», Μαρίνα Λαμπροπούλου, η οποία μίλησε για...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Συγκλονίζει η Μαρίνα Λαμπροπούλου: Όταν πέθανε ο πρώην σύζυγός μου, τον βρήκε ο 6χρονος τότε γιος μου

«Το 2016 φεύγει από την ζωή ο πρώην σύζυγός μου. Ο γιος μου τον βρήκε, ήταν έξι χρονών. Την στιγμή που το άκουσα σαφέστατα κατέρρευσα. Το πρώτο που σκέφτηκα ήταν το παιδί μου γιατί ήταν μόνο του σε μια ξένη χώρα βλέποντας αυτήν την εικόνα» είπε η Μαρίνα Λαμπροπούλου. «Δύσκολα περάσαμε και περνάμε και προσπαθούμε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Όταν πέθανε ο πρώην σύζυγός μου, τον βρήκε ο 6χρονος τότε γιος μου»

Η Μαρίνα Λαμπροπούλου ήταν καλεσμένη στην εκπομπή, The 2night Show και μίλησε μεταξύ άλλων για τον θάνατο του άντρα της, τον οποίο βρήκε νεκρό ο γιος τους. Το άρθρο Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Όταν πέθανε ο πρώην σύζυγός μου, τον βρήκε ο 6χρονος τότε γιος μου» εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Συγκλονίζει η Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Όταν πέθανε ο πρώην σύζυγός μου, τον βρήκε ο 6χρονος τότε γιος μου»

Όσα ανέφερε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»