Ελένη Μενεγάκη: Άφωνη με την απρόσμενη εξομολόγηση από την Ελιάνα Χρυσικοπούλου -«Μπας και μας κάνεις πλάκα;»

14:46 - 02/02/2022

Με αφορμή τη συνέντευξη της Χρύσπας και τα σχόλια που ακολούθησαν, η Ελιάνα Χρυσικοπούλου αποκάλυψε ότι To άρθρο Ελένη Μενεγάκη: Άφωνη με την απρόσμενη εξομολόγηση από την Ελιάνα Χρυσικοπούλου -«Μπας και μας κάνεις πλάκα;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Μενεγάκη: H εξομολόγηση της Ελιάνας Χρυσικοπούλου που την άφησε άφωνη

«Βρε μπας και μας κάνεις πλάκα;», είπε με απορία η παρουσιάστρια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελένη Μενεγάκη: H εξομολόγηση της Ελιάνας Χρυσικοπούλου που την άφησε άφωνη

Η Ελιάνα Χρυσικοπούλου προέβη σε μια προσωπική εξομολόγηση αφήνοντας άφωνη την Ελένη Μενεγάκη. Η δημοσιογράφος αποκάλυψε ότι δεν έχει ερωτευτεί ποτέ κεραυνοβόλα. «Δεν ξέρω τι σημαίνει κεραυνοβόλος έρωτας. Δεν ερωτεύτηκα ποτέ. Τον άντρα μου δεν τον ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα. Δεν μου άρεσε στην αρχή καθόλου, με κατέκτησε. Τον ήξερα πολύ καιρό, δε φανταζόμουν ότι θα είμασταν […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»