Τζούλια Νόβα: «Μου είπε ότι πρέπει να του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή»

10:36 - 05/02/2022

Στο Secret των Παραπολιτικών και τη Σάσα Σταμάτη μίλησε η Τζούλια Νόβα. Η ξανθιά καλλονή αποκάλυψε και τη σεξουαλική παρενόχληση […] The post Τζούλια Νόβα: «Μου είπε ότι πρέπει να του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζούλια Νόβα: «Μου είπε ότι πρέπει να του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή»

«Όλα τα κορίτσια της τηλεόρασης έτσι κάνουν»,  αναφέρει πως της είπαν

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τζούλια Νόβα: «Μου είπε ότι πρέπει να του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή»

«Έγινε χαμός, θύμωσα πάρα πολύ», είπε η Τζούλια Νόβα αποκαλύπτοντας την ανήθικη πρόταση που έχει δεχτεί. Τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχτηκε πριν από περίπου 1,5 χρόνο αποκάλυψε η Τζούλια Νόβα στο Secret των Παραπολιτικών. Όπως εξομολογήθηκε, της είπαν πως για να κάνει δική της εκπομπή στην τηλεόραση, θα πρέπει να… κάτσει στο χορηγό της. «Με ... Περισσότερα To άρθρο Τζούλια Νόβα: «Μου είπε ότι πρέπει να του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Τζούλια Νόβα: «Μου είπε ότι πρέπει να του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή»

Μεγάλες αποκαλύψεις για τηλεοπτικό πρόσωπο από την Τζούλια Νόβα

Διαβάστε το στο in.gr

Τζούλια Νόβα: Μου είπε ότι πρέπει να του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή

Στο Secret των Παραπολιτικών και τη Σάσα Σταμάτη μίλησε η Τζούλια Νόβα. Η ξανθιά καλλονή αποκάλυψε και τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχτηκε πριν ενάμιση χρόνο. Όπως εξομολογήθηκε η ίδια, της είπαν πως για να κάνει δική της εκπομπή στην τηλεόραση, θα πρέπει να συνάψει σεξουαλικές σχέσεις με το χορηγό της. «Όλα τα κορίτσια της τηλεόρασης έτσι κάνουν» «Με πλησίασε κάποιος που ήθελε να κάνουμε δουλειά μαζί, συγκεκριμένα ένα τηλεοπτικό πρότζεκτ και μου έλεγε «για να πάρεις δική σου εκπομπή, να ξέρεις ότι θα πρέπει να σου βρούμε έναν χορηγό, ο οποίος να σε χρηματοδοτήσει και εσύ να του… κάθεσαι. Έτσι θα πάρεις δική σου εκπομπή. Όλα τα κορίτσια της τηλεόρασης έτσι κάνουν»», είπε αρχικά η Τζούλι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τζούλια Νόβα: «Μου είπε ότι πρέπει να… του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή»

Η Τζούλια Νόβα αποκάλυψε και τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχτηκε πριν ενάμιση χρόνο. Όπως εξομολογήθηκε, της είπαν πως για να κάνει δική της εκπομπή στην τηλεόραση, θα πρέπει να… κοιμηθεί με το χορηγό της. «Με πλησίασε κάποιος που ήθελε να κάνουμε δουλειά μαζί, συγκεκριμένα ένα τηλεοπτικό πρότζεκτ και μου έλεγε «για να πάρεις δική σου […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τζούλια Νόβα: «Μου είπε ότι πρέπει να του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή»

Η Τζούλια Νόβα μίλησε στο Secret των Παραπολιτικών και τη Σάσα Σταμάτη, όπου αποκάλυψε και τη To άρθρο Τζούλια Νόβα: «Μου είπε ότι πρέπει να του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Τζούλια Νόβα: 'Μου είπε ότι πρέπει να του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή - Όλες οι παρουσιάστριες έτσι κάνουν'

Τη σεξουαλική παρενόχληση που υπέστη αποκάλυψε η Τζούλια Νόβα.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Τζούλια Νόβα: Μου είπε ότι πρέπει να του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή

Του είπα «αυτό που μου πρότεινες, να το ξεχάσεις. Προτιμώ να μην έχω να φάω από το να κάνω κάτι τέτοιο» Το άρθρο Τζούλια Νόβα: Μου είπε ότι πρέπει να του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Τζούλια Νόβα: «Μου είπε ότι πρέπει να του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή»

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Τζούλια Νόβα: «Μου είπε ότι πρέπει να του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή»

Τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχτηκε πριν ενάμιση χρόνο αποκάλυψε σε πρόσφατη συνέντευξή της η Τζούλια Νόβα.  Όπως εξομολογήθηκε η ίδια,  της είπαν πως για να κάνει δική της εκπομπή στην τηλεόραση, θα πρέπει να συνάψει σεξουαλικές σχέσεις με το χορηγό της. «Όλα τα κορίτσια της τηλεόρασης έτσι κάνουν» «Με πλησίασε κάποιος που ήθελε να κάνουμε δουλειά μαζί, συγκεκριμένα ένα τηλεοπτικό πρότζεκτ και μου έλεγε «για να πάρεις δική σου εκπομπή, να ξέρεις ότι θα πρέπει να σου βρούμε έναν χορηγό, ο οποίος να σε χρηματοδοτήσει και εσύ να του… κάθεσαι. Έτσι θα πάρεις δική σου εκπομπή. Όλα τα κορίτσια της τηλεόρασης έτσι κάνουν», είπε αρχικά η Τζούλια Νόβα. Η Τζούλια Νόβα είπε στη συνέχεια: «Έγινε χαμός, θ

Διαβάστε το στο pronews.gr

Τζούλια Νόβα: Μου είπε ότι πρέπει να του… κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή

«Προτιμώ να μείνω χωρίς δουλειά και να μην έχω να φάω από το να κάνω κάτι τέτοιο»

Διαβάστε το στο news.gr

Τζούλια Νόβα: “Μου είπε ότι πρέπει να του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή”

«Όλα τα κορίτσια της τηλεόρασης έτσι κάνουν», αναφέρει πως της είπανΤη σεξουαλική παρενόχληση που δέχτηκε πριν ενάμιση χρόνο αποκάλυψε σε πρόσφατη συνέντευξή της η Τζούλια Νόβα. Όπως εξομολογήθηκε η ίδια, στο Secret των Παραπολιτικών, της είπαν πως για να κάνει δική της εκπομπή στην τηλεόραση, θα πρέπει να συνάψει σεξουαλικές σχέσεις με το χορηγό της. […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Τζούλια Νόβα: "Μου είπε ότι πρέπει να του κάθομαι για να κάνω δική μου εκπομπή"

"Έγινε χαμός, θύμωσα πάρα πολύ"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»