Μιχάλης Ρέππας: «Αν δεν υπήρχε η φτώχεια δεν θα είχα πάει στο YFSF»

10:06 - 13/02/2022

Συνέντευξη στο Πρώτο Θέμα και την Αφροδίτη Γραμμέλη παραχώρησε ο Μιχάλης Ρέππας με αφορμή την επιτυχία που σημειώνει το σίριαλ […] The post Μιχάλης Ρέππας: «Αν δεν υπήρχε η φτώχεια δεν θα είχα πάει στο YFSF» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μιχάλης Ρέππας: «Αν δεν υπήρχε η “φτώχεια” εγώ δεν θα είχα πάει στην κριτική επιτροπή του YFSF»

Πως ερμηνεύετε το γεγονός ότι πολλοί νέοι πλέον διεκδικούν ένα καλύτερο μέλλον μέσα από τη συμμετοχή τους σε ριάλιτι; Φαντάζομαι ότι, αφού γίνεται, είναι λογικό και εξηγήσιμο. Τώρα το ότι δεν έχω κάτσει προσωπικά ο ίδιος να ψάξω γιατί συμβαίνει, δεν έχει σημασία. Εγώ είμαι άνθρωπος συγκεκριμένης γενιάς, με συγκεκριμένες εμπειρίες και απόψεις. Καμιά φορά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μιχάλης Ρέππας: «Αν δεν υπήρχε η «φτώχεια», εγώ δεν θα είχα πάει στην κριτική επιτροπή του YFSF»

Ο Μιχάλης Ρέππας μίλησε για την επιλογή πολλών νέων ηθοποιών να μπαίνουν σε ριάλιτι, αλλά και τη συμμετοχή του ως μέρος της κριτικής επιτροπής στο YFSF.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Μιχάλης Ρέππας: «Αν δεν υπήρχε η φτώχεια δεν θα είχα πάει στο YFSF»

"Αλλάζουμε και εμείς οι ίδιοι πολλές φορές. Έχει πλάκα, έχει γέλιο να δοκιμάζεις πράγματα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»