Μάνος Παπαγιάννης για την υπόθεση με τη Σοφία Παυλίδου: «Περιμένω να κριθώ από τον φυσικό μου δικαστή»

08:20 - 17/02/2022

Με μια δήλωσή του προς τα Μέσα, ο Μάνος Παπαγιάννης θέλησε να καταστήσει σαφές πως δεν To άρθρο Μάνος Παπαγιάννης για την υπόθεση με τη Σοφία Παυλίδου: «Περιμένω να κριθώ από τον φυσικό μου δικαστή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάνος Παπαγιάννης για την υπόθεση με τη Σοφία Παυλίδου: «Περιμένω να κριθώ από τον φυσικό μου δικαστή»

Ο ηθοποιός μέσω της δικηγόρου έστειλε επιστολή στα μέσα ενημέρωσης – Ξεκαθάρισε πως δεν θα προβεί σε κάποια δήλωση

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μάνος Παπαγιάννης: Περιμένω να κριθώ από τον φυσικό μου δικαστή

Με ένα βίντεο, η Σοφία Παυλίδου εξέφρασε τη θέση της σχετικά με τη δικαστική διαμάχη που έχει με τον Μάνο Παπαγιάννη. Τώρα ήρθε η σειρά του Μάνου Παπαγιάννη να εκφράσει τη δική του θέση. Ο ηθοποιός μέσω της πληρεξούσιας δικηγόρου του, Ιωάννας Παναγοπούλου προχώρησε σε μια  δήλωσή προς τα ΜΜΕ ζητώντας, μεταξύ άλλων, «όπως ενημερώσετε το κοινό αμερόληπτα για την πραγματική νομική εξέλιξη της υποθέσεως, να την παρουσιάσετε με ισότιμο και αντικειμενικό τρόπο σεβόμενοι το τεκμήριο αθωότητας και των δυο μας. Να μην παρασυρθείτε από αίωλες κρίσεις αλλά να εμείνετε στα πραγματικά περιστατικά». Ακολουθούν όσα ο Μάνος Παπαγιάννης υποστηρίζει μέσω της πληρεξούσιας δικηγόρου του, Ιωάνν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μάνος Παπαγιάννης για την υπόθεση με τη Σοφία Παυλίδου: «Έχω αποφασίσει να…»

Με μια δήλωσή προς τα ΜΜΕ, ο Μάνος Παπαγιάννης, τοποθετείται σχετικά με την υπόθεση με τη Σοφία Παυλίδου, η οποία έχει οδηγηθεί στα δικαστήρια. Η...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μάνος Παπαγιάννης: Περιμένω να κριθώ από τον φυσικό μου δικαστή

Ακολουθούν όσα ο Μάνος Παπαγιάννης υποστηρίζει μέσω της πληρεξούσιας δικηγόρου του, Ιωάννας Παναγοπούλου: «Ως προς το περιστατικό που φέρεται να έλαβε χώρα το έτος 2018 στο θέατρο «ΧΥΤΗΡΙΟ» με εμπλεκόμενα μέρη εμένα τον ίδιο και την συνάδελφό μου Σοφία Παυλίδου σας δηλώνω ότι έχω ήδη από ετών προσφύγει στη Δικαιοσύνη αρνούμενος συλλήβδην το περιεχόμενο της μηνύσεως […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μάνος Παπαγιάννης: «Περιμένω να κριθώ από τον φυσικό μου δικαστή»

Την δική του θέση εκφράζει ο Μάνος Παπαγιάννης, μέσω της πληρεξούσιας δικηγόρου του, Ιωάννας Παναγοπούλου  ύστερα από το βίντεο που ανήρτησε […] The post Μάνος Παπαγιάννης: «Περιμένω να κριθώ από τον φυσικό μου δικαστή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Μάνος Παπαγιάννης: "Περιμένω να κριθώ από τον φυσικό μου δικαστή"

Τι υποστηρίζει

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»