Σπύρος Πώρος για Φωτεινή Ψυχίδου και Πυξ Λαξ: «Δεν είχε καμία δουλειά να βγει να μιλήσει, έκανε ατόπημα»

11:58 - 17/02/2022

Μετά τον δημόσιο «πόλεμο» με τη Φωτεινή Ψυχίδου, ο Σπύρος Πώρος φιλοξενήθηκε στο πλατό του Πρωινού To άρθρο Σπύρος Πώρος για Φωτεινή Ψυχίδου και Πυξ Λαξ: «Δεν είχε καμία δουλειά να βγει να μιλήσει, έκανε ατόπημα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Πώρος για Φωτεινή Ψυχίδου και Πυξ Λαξ: Δεν είχε καμία δουλειά να βγει να μιλήσει - Έκανε ατόπημα (Βίντεο)

Ο Σπύρος Πώρος μίλησε για τον άγριο δημόσιο διάλογο με την Φωτεινή Ψυχίδου για την παιδοφιλία από πρώην μέλος των Πυξ Λαξ - «Η ανακοίνωση των Πυξ Λαξ ήταν άστοχη και κακή»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Σπύρος Πώρος για Φωτεινή Ψυχίδου: «Δεν είχε καμία δουλειά να βγει να μιλήσει»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό» ήταν ο Σπύρος Πώρος, ο οποίος αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στον διαδικτυακό καυγά που είχε με την πρώην σύντροφό του, ...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Πώρος για Ψυχίδου και Πυξ Λαξ: "Δεν είχε καμία δουλειά να βγει να μιλήσει, έκανε ατόπημα"

"Βρήκε τον μπελά της χωρίς να φταίει"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Σπύρος Πώρος για Φωτεινή Ψυχίδου: «Δεν είχε καμία δουλειά να βγει να μιλήσει»

Το πρωί της Πέμπτης ο Σπύρος Πώρος ήταν καλεσμένος της Φαίης Σκορδάς και του Γιώργου Λιάγκα και αναφέρθηκε στη σχέση του με τη Φωτεινή Ψυχίδου και τον πολυσυζητημένο διαδικτυακό τους καβγά. «Έχω επικοινωνήσει με τη μητέρα του κοριτσιού που κατήγγειλε την παρενόχληση από τον ντράμερ. Σε κάτι καταστάσεις τόσο σκοτεινές, όλοι πρέπει να προσέχουν τι λένε και πώς εκφράζονται. Δεν είναι μόνο το […] The post Σπύρος Πώρος για Φωτεινή Ψυχίδου: «Δεν είχε καμία δουλειά να βγει να μιλήσει» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»